Jan Filip (15 let) se zúčastnil evropského kadetského okruhu, Teplice reprezentoval na turnaj v Budapešti. Probojoval se do eliminací o „64", ale nepovedlo se. Josef Balcar se poprvé zúčastnil světového poháru juniorů v Luxemburgu. V základní skupině měl tři vítězství, ale boj o „64" také nedopadl úspěšně.

V Bělé pod Bezdězem se konal celý víkend turnaj mladších žaček, mladších žáků, žaček a žáků. Teplický oddíl reprezentovalo 15 dětí za podpory trenérů Jiřího Jakeše, Václava Krognera a Karla Biebla, fandili samozřejmě i rodiče. Nejlépe se dařilo favoritům Gábině Aigermanové a Matěji Formánkovi. Připomeňme, že Gábina minulou sezonu skončila s titulem mistryně ČR v kategorii mladších žaček a do vyšší věkové kategorie nastupovala z první pozice. Start se jí povedl, v zápasech o medaile ale zaváhala a prohrála. Celkově se umístila ve finálové osmičce na šestém místě. Matěj jel jako šicí stroj, ale také zaváhal, možná i došly síly. Bylo z toho sedmé místo. V mladších žácích se před finálovou osmičkou zastavil dobře rozjetý David Pohořálek a v mladších žačkách též boj o finálovou osmičku prohrála děvčata Aneta Kmečová a Lucie Černíková.

Výsledky teplických závodníků: kateg. žačky: 6. G. Aigermanová, kateg. žáci: 7. M. Formánek, 24. J. Lenz, 38. O. Clark, 47. D. Pham, kateg. ml. žačky: 9. A. Kmečová, 12. L. Černíková, kateg. ml. žáci: 10. D. Pohořálek, 20. J. Juráň, 22. J. Kotala, 24. M. Černík, 31. R. Čvančara, 32. D. Vach, 34. A. Clark, 36. M. Půhoný.