13. 5. Bosnia oslaví první rok své činnosti. Prezident klubu Adnan Beganovič je spokojený. „Myslím, že jsme ukázali naším fanouškům, že naše ambice jsou vysoké. Doufáme, že jim přineseme ještě hodně radostných chvil," říká.

Je-li řeč o fanoušcích, nutno se zmínit o teplickém raperovi Sliwovi, který je v čele příznivců klubu. „Je pro nás velkou podporou, stejně jako jeho kolega Deni Čatić. Tento Slovinec pro nás složil klubovou hymnu, která bude brzy k slyšení na facebooku a našich webových stránkách."

A jak je na tom SK Bosnia po sportovní stránce? „V zimě jsme se zúčastnili mistrovství republiky v plážové kopané. Skončili jsme osmí, hlavně jsme ale získali spoustu zkušeností. Nyní nás čeká pár přípravných zápasů ve futsale. Například máme v plánu utkání s Balticflorou B, jejíž práce se nám líbí. 16. června už zahajuje Superliga, máme tedy dva měsíce na vyladění formy," přibližuje Beganovič.

Velkou radost má z Ibrahima Cisseho, nejlepšího kanonýra týmu, který přislíbil svou účast na Superlize. „Pochází z Pobřeží Slonoviny. Je velmi dobře sehraný s Đenanem Beganovičem. V brance je naší stálicí Michal Špicar, odchovanec FK Teplice. Hrají za nás i další odchovanci klubu ze Stínadel, například bratři Choutkovi. Jinak je sestava více méně stejné jako loni. Podařilo se nám ale zlákat pár nových jmen."

SK Bosnie Online Eu za rok své činnosti nabral zkušenosti s plážovou kopanou a těší se na nadcházející sezonu. „Mám z ní dobrý pocit. Věřím, že přijdou i výsledky. Rád bych fanoušky pozval na naše přípravné zápasy. Budeme o nich, stejně jako o dalším dění v klubu, informovat prostřednictvím našeho webu www.skbosniaonline.eu a facebookových stránek."