Závodilo se v tlaku (bench přes), závodníci zvedali 75% své váhy na maximální počet opakování, v shybech na hrazdě, v trojskoku snožmo a se svisu vznosmo na hrazdě. Teplickou školu reprezentovali (na snímku zleva) Vojtěch Svárovský, Michal Kryštof, Antonín Sudík, Desider Fako. Vítězem soutěže se stala SPŠ Ústí n./L., na třetím místě skončila SŠ technická Praha 4. Největší teplický rival SŠ Chomutov skončila na pátém místě. V soutěži jednotlivců dosáhli domácí borci poprvé i na medaile. Kryštof skončil druhý, Svárovský třetí.

V seriálu deseti sportovních odvětví v rámci stavebních a integrovaných škol v republice jsou Teplice po šesti soutěžích opět na 1.místě. V dubnu je čeká florbal v Chomutově, nohejbal v Otrokovicích , v květnu atletika v Tachově a In Line bruslení v Stochově.

„Celoroční soutěž je velice náročná a to po všech stránkách (finanční, organizační a motivační). Díky sponzorům a podpoře vedení školy v čele s ředitelem Samsonym se daří dobře reprezentovat naší školu a rozvíjet masový sport na škole. Zájemci se dozví více na našich stránkách : www.stavebka-tce.ic.cz,“ informuje zms. Miroslav Janota, předseda organizačního výboru SŠ stavební Teplice.