Historie se opakovala, Teplice ztratily druhé semifinálové utkání podobným způsobem, jakým prohrály to první v Chrudimi - prohrávaly, srovnaly a v samém závěru inkasovaly rozhodující branku. 

„Byli jsme o něco lepší, ale bohužel. Je to  série dvou vyrovnaných celků, rozhodují detaily, dnes se to potvrdilo. Rozhodly naše chyby, ta druhá byla neuvěřitelná," litoval promarněné šance na srovnání série teplický hráč Alemao. 

Na palubovce znovu tvrdil muziku on a jeho zahraniční spoluhráči, z českých futsalistů hrál v dresu Svarogu pouze brankář Hůla. Chyběl ale Claudio, kterému byla za hrubý faul v prvním duelu dodatečně pozastavena činnost na dvě utkání. Stejný trest postihl i chrudimského Došu, který brutálním skluzem vyřadil ze hry Gutiho. 

Hůla chytal stejně jako jeho kolega Rennan parádně, i proto byl stav dlouho bezbrankový. Opět to byla především defenzivní bitva, kterou svazovala taktika. 

Chrudim - Teplice 2:1
V Chrudimi od sálovek létaly jiskry. První semifinále pro sebe urvala Chrudim

Svarogu se nevyvedl úvod druhé půle, kdy se v krátkém časovém úseku dopustil několika faulů. Ztratil koncentraci, čehož využila dvojice Yuri - Éverton. Druhý jmenovaný po rychlé kombinaci otevřel skóre. Teplice se na vyrovnání nadřely, ale dočkaly se ho. Ze standardní situace skóroval nejlepší teplický futsalista Adriano. 

Svarog poté sahal po vedení, v čase 37.50 se do nabídka Tata vložil Alemao, ale ve skluzu netrefil míč ideálně. Následný rohový kop domácí tým zkazil, César patičkou naslepo poslal do brejku soupeře a Pavel Drozd po křížné příhře Felipeho vtipným obloučkem překonal Hůlu. 

Ve zbytku zápasu Svarog už nic nevymyslel, Chrudim se znovu radovala z výhry 2:1. 

„Je to 0:2 na zápasy, série se ale hraje na tři vítězné duely. Uděláme vše pro to, abychom ji otočili," slibuje Alemao. 

Svarog FC Teplice – FK Chrudim 1:2 (0:0)
Branky a nahrávky: 32. Adriano (Salla) – 25. Éverton (Yuri), 38. P. Drozd (Felipe).