Za normálních okolností by byl páteční zápas velkým šlágrem, hrál spolu třetí tým tabulky se čtvrtým. Ani jeden si ale své postavení nemohl vylepšit ani pohoršit, proto oba trenéři pojali střetnutí jako přípravau na play off. 

Z prvního poločasu se vyjímá parádní patička Sally, kterou zvyšoval na 2:0. Ve vyrovnaném duelu, který se znovu hrál v Chomutově, měli Tepličtí o něco více ze hry, Sparta na konci úvodního dějství snížila a na začátu toho druhého dokonce skóre srovnala. 

S chutí hrající Salla se poté utrhl, dvěma góly poslal svůj tým do dvoubrankového náskoku. Zároveň se mohl zubit na všechny světové strany jako muž, který právě dosáhl na hattrick. 

Ofenzivně laděné utkání nabídlo celou řadu šancí. Sparta sice snížila, Teplice ale měly větší vůli po vítězství. V samém závěru pak předvedl další efektní a efektivní gólovou patičku Adriano. 

Svarog FC Teplice - AC Sparta Praha 6:3 (2:1)
Branky a nahrávky: 11. Claudio (Deco), 16. Joao Salla, 29. Joao Salla (Guti), 30. Joao Salla (Guti), 37. Taverna (Deco), 39. Adriano (Taverna) – 19. Křivánek (Angellot), 23. Brahimi, 35. Bernardo (Gabčo).