První poločas v podání obou celků nevypadal líbivě. V teplické hale převažovala taktika nad živelností, nikdo nechtěl udělat chybu.

Svarog sice hned ve třetí minutě otevřel skóre Claudiem, Brazilec se prosadil střelou z těžkého úhlu, další průběh duelu byl ale na vyložené šance skoupý.

Přesto se příležitosti k vstřelení dalších branek našly. Ve vyrovnané první půli jich Liberečtí kupodivu neměli méně, brankář Teplic Michal Hůla ale dokazoval, že po výplachu od Západočechů je zpět ve formě.

Hygienická opatření jsou při sportování přísná.
Nový PES: Diváci se do hlediště zatím nevrátí, amatéři můžou trénovat i v pětce

Také nástup do druhého poločasu se svěřencům kouče Alonsa povedl, z gólu na 2:0 se radoval Cesar.

Další úspěchy Svarogu na sebe nenechaly dlouho čekat, po gólech Tata a Barana už byl domácí tým jistý vítězstvím a dál vymýšlel nápadité akce.

Do konce zápasu ještě skórovali Adriano a Tato, Liberec se tak domů pod Ještěd vracel s "kanárem".

Svarog FC Teplice - FTZS Liberec 6:0 (1:0)
Rozhodčí: Šmíd, Dragoun.
Branky: 3. Claudio (Adriano), 23. Cesar (Joao), 26. Tato (Deco), 28. Baran (Joao), 32. Adriano (Deco), 33. Tato (Claudio).
ŽK: 25. Claudio, 36. Cesar (STP) – 28. Vogt.
Teplice: Hůla – Claudio, Baran, Tato, Cesar, Jezin, Deco, Adriano, Šebek, Joao.