Na konci minulého roku od České boxerské asociace získal diplom, který ho pasoval za druhé nejlepší družstvo školní mládeže za rok 2018 celých severních Čech. Byly tak zhodnoceny úspěchy v oblastních kolech. Z konce minulého roku ještě stojí za zmínku republikové mistrovství ve Wushu Sanda v Lounech, kde Tepličtí brali dvě zlata a čtyři stříbra.

Kravec Gym minulý týden uspěl na Mistrovství České republiky v boxu školní mládeže, které se konalo v českobudějovickém Sport hotelu. „Na stupních vítězů stálo pět našich borců. Předvedli krásný box a srdce bojovníků. Bronz získala Natálie Mádlová, Josef Rey a Filip Gürth. Stříbrný pohár si odvezl Martin Rusňák a Erik Sitai, který boxoval jako poslední se svěřencem Box Klubu Neratovice Patrikem Mbilóu. Soupeř byl o 7 kg těžší, Sitai prohrál těsně na bod, ale podle slov pořadatelů se jednalo o nejlepší zápas celého mistrovství. Rád bych pochválil všechny naše závodníky, kteří se chovali velmi disciplinovaně, protože si museli udržet závodní váhu po celé tři dny. Ke svým soupeřům se chovali s úctou, rostou z nich praví sportovci,“ informuje předseda klubu Adam Tomáš. Společně s ním závodníky doprovázeli hlavní trenér Pavel Kravec a trenéři boxu Roman Rusňák a Petr Randýsek.

Kravec Gym se věnuje také stále populárnějšímu boji MMA. V rámci Amatérské ligy Českého svazu MMA se v Lovosicích ve váze do 63 kg představil teplický Arben Alimi, který zápasil se zkušeným soupeřem z Penta gym Praha. „Alimi svého protivníka převálcoval ve všech kolech s výsledkem 3:0. Je teprve na začátku své cesty, ale už teď předvedl super výkon,“ hlásí Tomáš. S Alimim byli v Lovosicích Jan Koubek a Robert Novák.

V thajské Lantě reprezentovala teplický klub Tereza Dušková (na snímku). „Střídavě trénuje u nás a v Thajsku. Její příprava sklidila nejsladší ovoce, porazila thajskou bojovnici Nongtoon Krabi a získala tak pás šampiona Lanty. Moc nás její úspěch těší,“ září Adam Tomáš.