Teplice budou hrát v hlavní části Ligy mistrů, Euro Winners Cup 2018 Nazaré. V prvním duelu v pondělí poměří síly s obhájcem titulu SC Braga.

Dále se SK Bosnia Online EU Teplice utká s bulharským mužstvem Spartak a francouskou Marseille. "Účast v hlavní části Ligy mistrů plážové kopané je pro náš klub velkou událostí, soupeři jsou světového formátu. Bude to jistě tvrdá prověrka našeho mužstva před obhajobou titulu mistra ČR. První duel s obhájcem SC Braga bude velice těžký. O postup se pokusíme porvat spíše s dalšími týmy, tam je naše šance větší," říká šéf klubu Adnan Beganović.

Teplice po velkých změnách v sestavě, které nastaly i vinou několika zranění, disponují i zahraničními posilami: náhradním brankářem je Filipe Oliveira, s týmem je i mladičký talent Dos Santos, oba Portugalci.

Dva velké přestupy se také uskutečnily na poslední chvíli. Přišel David Radosta z BS Bohemians 1905, nováčkem je i Michal Holý. "Oba hráči jsou velice kvalitní a věřím, že se spolu rychle sehrají a připraví na obhajobu titulu domácí Superligy. Nyní se ale budeme soustředit na utkání Ligy mistrů a pokusíme se udělat další posun i za této těžké situace. Uděláme maximum, co je v našich silách," slibuje Beganović.

Utkání Teplic se dají sledovat na webu klubu v sekci livestream.

SK Bosnia Online EU Teplice

Sestava: 1 Václav Šlégr, 13 Filipe Oliveira - 8 Jiří Baran (C), 9 David Radosta, 10 David Černý, 11 Lourenco Dos Santos, 14 Jakub Tošovský, 15 Michal Holý, 17 Jan Ruda, 22 Đenan Beganović.
Manager: Adnan Beganović.
Lékař: Petra Šebková.

Program Euro Winners Cup 2018 Nazaré:

28.5. - 17.30 - SK Bosnia Online EU Teplice vs. SC Braga  (živě livestream)
29.5. - 17.30 - MFC Spartak vs. SK Bosnia Online EU Teplice (živě livestream)
30.5. -  19.45 - Marseille vs. SK Bosnia Online EU Teplice (živě livestream)