Nejmladší z výpravy, 11letý Jakub Ježek z Dubí, se moc snažil, ale prohrál 1:2, vinou čehož se neprobojoval do čtvrtfinále, ze kterého vedla cesta za medailemi.

Sabina Matoušková z Teplic (13 let) získala bronzovou medaili.

Poslední bronz získal 17letý osecký chlapec Jiří Elstner. Ten byl nejvyšší z výpravy, má více než dva metry. Pokoušel se probojovat na vysoké příčky, ale jeho postup zhatil borec z Olomouce.

Leonidas Gym získal několik titulůLeonidas Gym získal několik titulůZdroj: Leonidas Gym

Titul vicemistra České republiky pak vybojoval i 12letý Milan Gašperec z Oseka, dále pak 12letý kluk z Krupky Martin Nebřenský a dubský Michal Brabec (17 let).

Titul mistra republiky si odvezl ve váze do 67kg 15letý Matěj Charous do Novosedlic a 14letý mladík Matěj Šimůnek z Dubí, který je také členem České národní reprezentace.

„Věřím tomu, že kdyby byl větší prostor na přípravu, tak bychom nasadili mnohem více závodníků a dosáhli i lepších výsledků, ale samozřejmě i takto jsem velice spokojen. Pevně věříme, že doba temna je již pryč a závodníky i reprezentanty čeká spousta zápasů a sportovních zážitků,“ říká Horejš.

Klub pořádá přes léto nábory dětí od 8 let. Probíhat budou vždy v pondělí od 18.30, ve středa od 19 a v neděli od 18 hodin.