Soupeř Balticflory, finalista Poháru ČMFS 2009, byl založen v roce 1993 pod názvem Benago Praha klanem rodiny Simitči, pocházející z kosovského města Prizren. Majitelé společnosti B9 Company s.r.o. v zastoupení firmy Ramsey London řídí klub dodnes. Prezidentem klubu a trenérem je Beni Simitči, bývalý výborný hráč Benaga, hrajícím manažerem Ago Simitči, ředitelem otec bratrů Skender Simitči.

Beni se dobře zná s viceprezidentem Balticflory Michailem Žákem a měl výrazný podíl na získání I. ligy do Teplic. V současné době je Benago v čele skupiny, která usiluje o změny ve vedení českého futsalu a chystá je prosadit na blížící se valné hromadě.

Uplynulou sobotu nalomenou Balticfloru čeká další těžké utkání. Benago má formu jako zvon. Od 14. kola drží sérii neporazitelnosti, kterou narušilo jediné klopýtnutí. V 19. kole v Šumperku. Je v tabulce páté (31 bodů, skóre 93:75). Domácí jsou třetí s 42 body (skóre 86:52). Trenér Šulga tvrdí, že porážka s Chrudimí tým nepoznamenala. Nicméně ke změnám ve složení řad zřejmě sáhne. Lze předpokládat, že nasadí Olega Isaeva, novou akvizici z ruské Superligy.

Ve Žďáru hráli Tepličané v 15. kole a podlehli těsně 5:6. Do konce základní části 1. futsalové ligy zbývají dvě kola. Poslední před vstupem do play off absolvuje Balticflora 5. března v Mělníku. Bitva o třetí místo začne ve 20 hodin.