"Na futsal chodím k hale na každý zápas, přes okno čumím i na tréninky," přibližuje fanoušek Lukáš, který se vydává i k fotbalovému stadionu, některé zápasy pozoruje průhledem brány borců u vstupu do sektoru hostů. "Mrznu tam jak vůl, je to hrůza. Už ať fandy pustí zase dovnitř! Není to pro nás lehký." 

Lukáš se svými kamarády nechyběl ani ve středu v Lovosicicíh, kde futsalový Svarog hrál ligový duel s Rapidem Ústí nad Labem. "My věděli, že se do haly nedostaneme, ale domluvili jsme se, že do Lovosic pojedeme a budeme fandit přes vrata, i když nic neuvidíme. Teploměr ukazoval mínus pět, hned po příjezdu jsme začali fandit. O poločase přišla od jednoho z funkcionářů Rapidu pochvala za náš support, chválili nás i komentátoři živého přenosu na internetu. To nás moc potěšilo. Nakonec Svarog vyhrál a my se za hustého sněžení vraceli do Teplic se všemi body!" 

V pátek hrají fotbalisté Teplic od 18 hodin s Jabloncem, jejich futsaloví kolegové o dvě hodiny později v souboji o vedoucí příčku tabulky hostí Plzeň.