Pavlovi Verbířovi, legendě FK Teplice, který se bude loučit na jaře s prvoligovou kariérou přejeme, aby si ještě pod trenérem Plíškem zahrál a aby měl vydařenou rozlučku, třeba se svým synem Pavlem, hráčem dorostu.

FK Teplice, nejoblíbenějšímu a nejprestižnějšímu klubu Teplicka, Deník přeje šťastnou ruku vedení a trenéra Plíška při hledání optimální sestavy. A také trpělivost a stálou přízeň majoritního vlastníka, firmy AGC. O přízni náročných diváků nemluvě…

Balticfloře Teplice, futsalovému prvoligovému oddílu, přejeme více fanoušků v hledišti, bezednou kapsu duchovního otce Michala Žáka a také nějakého toho sponzora, kterých není nikdy dostatek.

Ruiovi Guimaraesovi, trenérovi Balticflory, přejeme pod stromečkem pevné nervy. Na podzim vyfasoval podmínku po svém extempore v Plzni. Další emoční výbuch by mohl znamenat jeho konec na lavičce Vlků.

Futsalovým Centurionům, účastníkovi krajského přeboru, přejeme postup do divize a více hráčů typu Martina Krejčího.

Hokejovému oddílu Stadion Teplice a všem bruslícím Tepličanům jiné vedení města. To stávající novou halu těžko postaví a k jejich oblíbenému sportu se vždy bude chovat macešsky.

Basketbalovému oddílu BK Teplice, účastníkovi II. ligy, přeje Deník stálou formu a také stálé místo v komfortní hale na Stínadlech. Hrát na Letné, která pamatuje prezidentování T. G. Masaryka, není důstojné.

Raketovým modelářům z Krupky přejeme větší konkurenci na sportovním poli.

Okresní hokejbalové lize přeje Deník více nových hráčů, kteří by byli zapálení pro tento krásný sport.

…a všem dalším sportovcům z Teplicka, známým i méně známým, vše dobré a bohatého Ježíška!