Jak moc to hřeje u srdce?
Je to nezvyklá role, nikdy jsme takhle dlouho tabulku nevedli. Je to samozřejmě úspěch, na druhou stranu ale i zodpovědnost. Musíme teď pořád vyhrávat, vnímáme tlak.

Určitě je ale stále na čem pracovat.
Ano, denně trénujeme. Tým se zápas od zápasu zlepšuje. Nemáme sice lídra, ale gól může dát kdokoliv. Hrajeme jako tým! Všichni táhnou za jeden provaz, to v minulosti nebývalo. Mám z toho všeho velkou radost.

Naposledy jste vyhráli v Brně nad Helasem 4:0. Byl to pohodový zápas?
Měl jsem z toho utkání trošku strach, Helas porazil minule Tango 4:0, byl na koni. Nedali jsme mu ale šanci, na hřišti byl vidět výkonnostní rozdíl mezi oběma týmy.

V půlce prosince jedete do Lotyšska na druhý díl mezinárodního Jeremenko Cupu. Ještě před tím vás ale čekají dva ligové zápasy. Dokážete je vyhrát?
V pátek hrajeme doma s Plzní, poté jedeme do Kladna. Plzeň má mladý kádr, v lize se jí vůbec nedaří, přijede k nám jako jasný outsider. Na Kladně nás čeká těžší práce, doma hraje hodně dobře. Zvlášť na toto utkání je proto potřeba se kvalitně připravit.

Na co si troufáte v Lotyšsku?
Určitě tam chceme uspět. Máme to dobře rozehrané, můžeme postoupit do finálové čtyřky. Důležité bude zvládnout úvodní zápas s Kairatem. Pak se může stát cokoliv