Kateřina Navrátilová, Lucie Štraicherová a Natálie Veselá vybojovaly sedm druhých míst a jedno třetí místo. Z trojlístku udělala největší radost trenérovi Lucie Štraicherová, která až ve finále podlehla zkušenější a zatím neporažené Elišce Zemanové z klubu Falkon Vysoké Mýto, české reprezentantce WAKO.

Hezký finálový zápas předvedl v disciplíně lighcontact muži – 94 kg David Kučera, který měl nad zkušeným borcem z týmu Milda Klub Krásná Lípa Josefem Marhanem převahu, ale zbytečnými chybami v posledním kole si finále prohrál.

Parádně se předvedli ti nejmladší. Patrik Herzina zúročil píli a dřinu z tréninku, při kterém ho velmi aktivně podporuje jeho tatínek. V silné konkurenci v disciplíně lightcontact mladší žáci -32 kg vybojoval krásné druhé místo.

Nejmladší člen, teprve 8letý Milan Záblocký, jako jediný z týmu dosáhl na vítězství. Zlatý byl v disciplíně pointfighting – 28 kg. Pro Záblockého to byl první vyhraný pohár na tak velkých závodech.

„Za poslední dobu někteří udělali velký progres, není proto divu, že se dostavily úspěchy. Nemůžeme se však spokojit s druhými místy, je potřeba ještě více zapracovat v tréninkových jednotkách, abychom dosáhli na místa nejvyšší,“ říká trenér Košťan Stanislav Štraichner.

Jeho svěřence čeká další díl Národního poháru, který tentokrát zavítá do Prahy, kde bude tradiční turnaj Prague Open. 2. června pak kickbox uvidí i Teplice. Ve sportovní hale Na Stínadlech se uskuteční 2. kolo celorepublikového projektu Liga dětí a mládeže.