Turnaj byl velmi kvalitně obsazen, na tatami se postavily i olympijské špičky. Jejich zápasy uchvátily všechny diváky. Tradičně se těchto turnajů účastní sportovci z celé Evropy, v Polsku ale startovali rovněž reprezentanti USA, Ázerbájdžánu, Egypta, Koree a Austrálie.

Teplická výprava, čítající 8 sportovců, nezůstala pozadu a domů dovezla 3 medaile. Společně s celým Czech Teamem obsadila čtvrté místo v hodnocení týmů kadetů a juniorů.
V kategorii kadetek do 37kg startovali Sára Khattibová a Kateřina Šilerová. Sára si vedla skvěle, k cestě do finále porazila Rusku 16:5, Finku 16:10, Chorvatku 10:5 a ve finále se střetla s Ukrajinkou. Většinu zápasu Sára vedla, avšak v 3. kole vyšla soupeřce technika na hlavu. Teplické závodnici se již zápas otočit nepodařilo a prohrála 2:6. Stříbro je ale i tak skvělé. Káťa, která má oproti Sáře méně zkušeností, protože se taekwondo věnuje teprve druhým rokem, si taktéž došla pro medaili. Porazila 12:2 ruskou soupeřku, v boji o medaili vyhrála 3:0 nad Polkou a v semifinále se střetla s Ukrajinkou, které podlehla 1:8. Potvrdila, že přes svůj handicap se může srovnávat s evropskou špičkou. Obě děvčata se budou v letošní sezóně pokoušet o nominaci na mistrovství Světa kadetů 2016.

Třetí medaili do teplické sbírky přidal Anas Hamdi v kategorii kadetů do 61kg. Lehce prošel 20:6 přes polského protivníka, v boji o medaili se utkal s maďarským reprezentantem, kterého porazil 6:3. V semifinále se utkal opět s reprezentantem Polska, kterého již letos v na evropském šampionátu porazil. Tentokrát zvítězil soupeř 14:9. Na Anasovi se projevila únava z návratu z MS z Koree, avšak i tak dokázal vybojovat bronzovou medaili.

Na pátém místě, tedy těsně pod stupni vítězů, skončila Albatool Jahaf v kategorii kadetek do 47kg. V prvním boji bez větších potíží přešla přes Bělorusku 15:2, bohužel ve velmi vyrovnané bitvě o medaili podlehla polské soupeřce těsně 12:14.

Ostatním teplickým sportovců se nepodařilo projít přes vyřazovací boje. Ondřej Horňák prohrál s německým reprezentantem 0:13, Tárik Abass s Rusem 3:16, Filip Šajner s Norem 13:19 a Karel Adam 3:7 s Bělorusem.