Znouzetým i Perla skončily na štítech týmů z extraligy

Krupka - Až čtvrté kolo Českého poháru v hokejbalu zastavilo oba zástupce Teplicka. V Krupce podlehli extraligovým soupeřům. Perla Řetenice M.L. si zopakovala minulý ročník Českého poháru, v jehož 4. kole senzačně vyřadila Škodu Plzeň 4:2. Tentokrát se extraligoví Západočeši nenechali zaskočit.

10.12.2007

Z hokejbalového utkání.Foto: soukromý archiv

Rozdrtili vedoucí tým Teplické hokejbalové ligy 12:1 po třetinách 4:0, 4:1 a 4:0. Cesta Perly do 4. kola? Ve 2. kole porazila SK HBC CSKA Karlovy Vary 4:3 po prodloužení, ve třetím si poradila s SHK SEKO Louny 4:1. Vždy na své půdě. „Nestačili jsme v nasazení i v pohybu. Již první třetina rozhodla. Navíc jsme ve druhé přišli o zraněného Müllera. Soupeř vyhrál zaslouženě. Nevydařil se nám vstup do utkání, ve třetí minutě jsme prohrávali o tři góly. Nedokázali jsme s protivníkem držet krok,“ ohlíží se za vyřazením Petr Žižka, jeden z hráčů Perly.

Cesta Českým pohárem skončila ve 4. kole i pro aktuálně druhý celek tabulky Teplické hokejbalové ligy, HbC Znouzetým Teplice. Ten v prvním kole přehrál soupeře z okresní soutěže HbC Žízeň Trnovany těsně 7:6. Ve druhém kole vyřadil HbC Bazzy Děčín 5:2 a ve třetím se postaral o překvapení. Převálcoval druholigový Baník Meziboří 11:0. Ovšem na přední družstvo extraligy, Elba Franklin Ústí nad Labem, už v sobotní Krupce nestačil, třebaže výsledek první třetiny sliboval další překvapení. Následující třetina zápas rozhodla. Nakonec Znouzetým podlehl Ústečanům 0:6 po třetinách 0:0, 0:5, 0:1.
„Znouzetým bez několika opor se držel v první třetině. Také zásluhou výkonu brankáře. Pak začali Ústečtí zvyšovat tlak a padaly branky. Poslední třetina probíhala ve snaze domácích vstřelit čestný úspěch. Projevila se vyzrálost hostů. Nepustili soupeře téměř do žádné šance,“ říká Žižka.

10.12.2007 VSTUP DO DISKUSE

Unikátní odchov korovce mexického v ústecké zoo.
3

První odchov roku v ústecké zoo a hned unikát! Malého korovce zatím neuvidíte

Videosouhrn Deníku – středa 17. ledna 2018

Vylekaný chmaták a rosomáci pobláznění sněhem: prohlédněte si videa dne

Hlídá opravdu dobře. Na zloděje upozornila štěkáním fenka majitelky domu

Bílinsko - Policisté prověřují pokus krádeže, ke které nedošlo zřejmě jen díky fence, kterou má v domě mladá žena z Bílinska.

Výstava v Bílině vás zavede do různých oblastí umění

Bílina - Osm desítek různých děl od deseti umělců si mohou prohlédnout návštěvníci Výstavní síně U Kostela. Skupina výtvarníků Rolous tam připravila výstavu s názvem 20 x kolem slunce.

Čtení pro prťata pokračuje ve čtvrtek v knihovně

Teplice - Další setkání z tradičního cyklu Čtení pro prťata, kde mohou radost z četby zažívat i ti, kteří sami ještě číst nedovedou, se koná v Regionální knihovně v Teplicích ve čtvrtek 18. ledna.

Teplice – Ve svém druhém přípravném utkání fotbalisté Teplic remizovali na hřišti druholigového Ústí nad Labem 3:3. Vyrovnávající gól žlutomodrých dal v poslední minutě Daniel Soungole, když do ústecké branky dostal míč umístěnou hlavičkou.