Zdeněk Frelich je zkušený manažer, který byl u zrodu a následně 15 let v závodě v Oloví úspěšně rozvíjel unikátní výrobu protipožárních skel. Působil také v Číně, kde pro mateřský koncern Asahi Glass Company řídil spuštění výroby v závodě na výrobu extra tenkých skel pro displeje. Zdeněk Frelich byl zvolen nejlepším českým manažerem sklářského průmyslu pro rok 2014.

Pavel Šedlbauer nadále zůstává předsedou představenstva AGC Flat Glass Czech a zároveň z postu předsedy představenstva bude vést fotbalový klub FK Teplice.

Společnost AGC je největším výrobcem plochého skla a jeho aplikací ve střední a východní Evropě. Je součástí japonského koncernu AGC, největšího světového výrobce skla. V České republice má firma 5 výrobních závodů s denní výrobní kapacitou téměř 2000 tun základního skla, které zaměstnávají více než 1000 lidí, společnost AGC Automotive Czech (výroba autoskel), která zaměstnává téměř 2700 lidí a je největším výrobním závodem skupiny AGC na území Evropy a 3 dceřiné společnosti se 10 výrobními závody, které základní sklo dále transformují na výrobky s vyšší přidanou hodnotou (autoskla, izolační skla, protipožární skla, interiérové příčky, balustrády, zrcadla, fasádní a dekorativní stěny a mnoho dalších).
AGC Flat Glass Czech patří dlouhodobě k nejlepším zaměstnavatelům v Česku.