Strongman
KDY: v sobotu 7. září
KDE: stadion Osek od 13 hodin
ZA KOLIK: zdarma

Stadion Osek bude hostit v sobotu odpoledne nejsilnější muže z České republiky. Přijďte se podívat na opravdové siláky, zasoutěžit si v rámci diváckých soutěží – těšit se můžete na hodnotné ceny.
„Labužníci budou moci ochutnat geniální burgery od Booze & Food a dobré duše budou moci podpořit AniDef – útulek pro opuštěná a týraná zvířata. Děti se mohou těšit na skákací hrady,“ uvádí za FrýTajm Osek produkční Barbora Krimová. Vstupné na akci se neplatí. 

Den horníků
KDY: v sobotu 7. září
KDE: Bílina
ZA KOLIK: zdarma

Den horníků, které se uskuteční v sobotu 7. září. Tradičně jsou připravené tři hudební scény - dechovková U Kádi, folková u Kafáče a popová v letním amfiteátru, kde vystoupí mimojiné Buty, Kamil Střihavka a Rybičky 48. Pro děti je připravaný zábavný program na minigolfu, Růžovém paloučku i u altánku na Kyselce. 
Zajímavostí je ukázka techniky Severočeských dolů a Integrovaného záchranného systému. Na náměstí přijede Kavárna POTMĚ. Tradiční je průvod z náměstí na Kyselku, bude také opět otevřené inhalatorium a zpřístupněný pramen Bílinské kyselky. Mezi náměstím a Kyselkou bude pendlovat výletní vláček.