Zámecký ples v Děčíně 
KDY: Pátek 7. února
KDE: Zámek Děčín
ZA KOLIK: 490 Kč

Milovníci plesů mohou vyrazit na další v řadě. Na Zámku Děčín se v pátek uskuteční již 9. zámecký ples. Tentokrát bude ve stylu Benátského karnevalu, pro nějž jsou typické různobarevné kostýmy a masky nebo škrabošky z porcelánu, kůže nebo skla. Ty jsou velmi bohatě zdobené peřím, korálky či zlatými prvky. Některé typické masky představují konkrétní postavy a mají svá pojmenování. Stylové oblečení k tématu je tak vítáno. V Knihovním sále návštěvníkům k tanci i poslechu bude hrát Bigband Neratovice spolu s hvězdou večera Romanem Vojtkem. V Barokním sále se pak mohou těšit na děčínskou kapelu U-Style a mnoho dalšího.

Děčínský Minimax
KDY: Sobota 8. února od 10 hodin
KDE: Dům Dětí a mládeže Děčín
ZA KOLIK: Dobrovolné vstupné

Už 37. ročník soutěžní výstavy plastikových modelů Děčínský Minimax proběhne v sobotu v Domě dětí a mládeže v Děčíně. K vidění budou tanky, autíčka, letadla nebo lodě. Akci společně s Domem dětí a mládeže pořádal děčínský Klub plastikových modelářů.

Myslivecký ples 
KDY: Sobota 8. února od 20 hodin
KDE: Dům kultury Střelnice Rumburk
ZA KOLIK: 220 Kč

Myslivecký spolek Jiskra Rumburk zve do Domu kultury Střelnice v Rumburku na 16. Myslivecký ples. K tanci a poslechu hraje kapela Septima. V průběhu večera na návštěvníky čeká bohatá tombola.
Akci nepořádá dům kultury. 

Ples Centra dětí a mládeže
KDY: Sobota 8. února od 20 hodin
KDE: Dům kultury Česká Kamenice
ZA KOLIK: 150/200 Kč

Přijít si zatančit mohou v sobotu 8. února od 20 hodin lidé v České Kamenici. Centrum dětí a mládeže pořádá v Domě kultury 2. společenský ples pro dospělé. K tanci a poslechu zahraje kapela Garance, návštěvníci se mohou těšit také na taneční vystoupení a půlnoční překvapení v režii skupiny BFlies. Představí se také Valentina Pole.