Mikulášská nadílka v Krupce
KDY: Pátek 6. prosince od 16.30
KDE: DDM Hamry
ZA KOLIK: Zdarma

Dům dětí a mládeže Cvrček zve všechny děti i s rodiči na tradiční Mikulášskou nadílku, která se koná v sále DDM Hamry v pátek 6. prosince od 16.30 hodin. Přijďte si zasoutěžit s Mikulášem, čertem a andělem! V plánu je dětská diskotéka. Vstup je zdarma, podepsané balíčky doneste předem do DDM nebo vezměte s sebou.

Přepadení Mikulášského vlaku v Hrobu
KDY: Sobota 7. prosince, od 9.30
KDE: Hrob
ZA KOLIK: Zdarma

V sobotu 7. prosince 8.25 vyjde z Teplic na Moldavu Mikulášský vlak. Jde o druhý ročník akce, kterou pořádá správa Ústecké dráhy a GW Train Regio. Vstupenky lze koupit ve vlaku, dospělí zaplatí 40 korun a děti 10 Kč. Zpestřím na cestě do hor bude zastávka v Hrobu. Tam totiž motoráček přepadnou čerti v podání divadla V Pytli. Sraz nejen divadelních pekelníků před hrobským nádražím je v sobotu už v 9.30.

Zámek bude mít vánoční prohlídky
KDY: Sobota a neděle
KDE:  Zámek Duchcov
ZA KOLIK: 80-120 korun
Jedinečná atmosféra a krásně vyzdobené interiéry. Tak budou vypadat vánoční prohlídky duchcovského zámku, které se uskuteční tuto sobotu a neděli od 10 do 15 hodin. „Návštěvníci se mohou těšit na svátečně vyzdobené interiéry, povídání o vánočních zvycích nebo na pravou předvánoční atmosféru. Prohlídky budou odcházet každou celou hodinu. Doporučujeme si udělat rezervaci, jelikož počet míst v jednotlivých prohlídkách je omezen,“ řekla kastelánka zámku v Duchcově Lucie Šťastná. Základní vstupné přijde na 120 korun, snížené pak na 80 korun.