Live stream Samka a spol. bude plný umělců a muzikantů
KDY:Sobota 27. února od 20 hodin
KDE:Facebooku Knaku
ZA KOLIK: Zdarma

Live stream nového hudebního formátu „na chalupě“, jejímž hlavní protagonisté jsou Tomáš Jedlička a Petr Samek z teplického klubu Knak, si budou na „chalupu“ zvát své přátele nejen nejrůznější muzikanty, ale jiné umělce či neumělce. Start online přenosu na Facebooku Knaku je v sobotu od 20 hodin. Vstupné se neplatí.

V obchodním domě můžete obdivovat formule
KDY:Sobota 27. února
KDE: OC Galerie Teplice
ZA KOLIK: Zdarma

22letý Václav Šafář z Teplicka je úspěšný motokárový jezdec a první český jezdec v závodě formule 4. Závodí od svých 11 let. Dvě formule 4 můžete až do konce února obdivovat v pasáži OC Galerie Teplice. Lákavý pohled je to zejména pro malé i velké kluky. Vstupné se neplatí.

Teplická botanická zahrada virtuálně
KDY: Kdykoliv
KDE: Web Botanické zahrady Teplice
ZA KOLIK: Zdarma

Jak to teď vypadá teplické botanické zahradě? „Video je dostupné na našem webu a facebookovém profilu,“ říká ředitel Botanické zahrady Petr Šíla. Teplická botanická zahrada má rozlohu asi dva hektary. Založena byla Teplicemi v roce 2002. Zhruba polovina je věnována venkovní expozici, výstavní skleníky zaujímají plochu 2400 m2. Kvůli vládním nařízením je teď botanka zavřená.

Liptická vyhlídka je na vrcholku výsypky Pokrok u Duchcova
KDY: Kdykoliv
KDE: Duchcov
ZA KOLIK: Zdarma

Netradiční zajímavostí města Duchcov je Liptická vyhlídka. Nachází se na jednom z rekultivovaných vrcholů výsypky Pokrok a naskýtá se z ní unikátní panoramatický pohled. Na jedné straně jsou vidět půvaby blízkého Českého středohoří s nejvyšší horou Milešovka a skalním útvarem Bořeň. Na druhé straně kontrastní pohled na rozsáhlé rekultivace s hřebeny Krušných hor v pozadí.

KDY: Kdykoliv
KDE: E-shopy
ZA KOLIK:319 korun

Rodina z podkroví Lisy Jewellové

Jeden dům, dvě rodiny, tři těla. To je jen stručný úvod ke knize Rodina z podkroví od Lisy Jewellové. Módní čtvrť Chelsea v Londýně. V honosném domě na nábřeží je kolébka s nakrmeným a spokojeným miminkem, které čeká, až ho někdo pochová. O patro níž, v kuchyni, leží tři rozkládající se mrtvá těla. Kdo se ale doteď o dítě staral? A kam zmizel? Děsivé, plné intrik a naprosto pohlcující. Brilantní zápletka a strhující příběh zrady.