V Bílině zazpívá Krajčo a Kapitán Demo
KDY: Sobota 5. září od 13 hodin
KDE: Bílina
ZA KOLIK: Zdarma
Při Bílinských slavnostech si lidé užijí výhled z vrtulníku, koncerty i zábavu pro děti. Akce se uskuteční tuto sobotu od 13 hodin, hlavní hudební program se odehraje v letním amfiteátru Kyselka. Bílinské slavnosti aneb Den horníků vyvrcholí v 16.30 koncertem Kapitána Dema, v 18 hodin vystoupením Báry Basikové a v 19.30 Richarda Krajča. Vstup je zdarma.

Teplice zažijí první jógový festival
KDY:Sobota 5. září od 10 hodin
KDE: Areál Sokola Trnovany
ZA KOLIK: 150-490 korun

První jógový festival v Teplicích, postaven na spolupráci místních studií a lektorek jógy.  Akce se uskuteční tuto sobotu v areálu Sokola Trnovany. Vstupenky stojí od 150 do 490 korun. Lekce budu pro všechny typy pokročilosti, v plánu je jóga pro děti, párová jóga (můžete přivést kamarádku či partnera), intenzivní lekce i relaxační lekce. Na místě bude k dispozici vegetariánské občerstvení.

Mladí hasiči ze širokého okolí se sjedou do Štrbic
KDY: Neděle 6. září od 11 hodin
KDE: Štrbice
ZA KOLIK: Zdarma

Mladí hasiči ze širokého okolí se sjedou do Štrbic. V neděli 6. září se tu bude konat soutěž v požárním útoku nazvaná O pohár starostky obce Světec. Začátek bude v 11 hodin. Soutěžit se bude ve třech kategoriích: přípravka, mladší a starší žáci. Na místě bude také zajištěné občerstvení pro diváky, kteří přijedou podpořit výkony mladých hasičů.

Princ Střelec pobaví děti
KDY: Neděle 6. září od 14 hodin
KDE: Planetárium Teplice
ZA KOLIK: 20-40 korun

Pohádka o starém králi, třech princích a o putování nejmladšího z nich za zakletou nevěstou. Přemůže princ Střelec zlého a lstivého Ariela? Jak se princ Střelec dostane na druhý břeh mléčně bílé řeky? Pohádku můžete vidět tuto neděli od 14 hodin v teplickém planetáriu. Vstupné stojí od 20 do 40 korun.

KDY: Neděle 6. září od 15 hodin
KDE: Zahradním dům Teplice
ZA KOLIK: Zdarma

Malá Paříž pobaví Teplice
Malé Paříže pokračují každou neděli až do 4. října 2020. V altánu u teplického Zahradního domu tentorkát vystoupí Les Gars d'en Bas  (15.00), Naspěch (16.00), Andrea Šulcová trio (17.00), Čardáš klaunů (18.00) a Echonaut  (19.00). Vstup je zdarma.