Mike Ross & The Bladderstones tour
Kdy: Pátek 18. září od 19 hodin
Kde: Jazz club Teplice
Za kolik: 180 korun
Mike Ross je britský bluesový, rockový & „americana“ kytarista, skladatel a zpěvák. V současné době žije v Brightonu. Vydal dvě studiová alba, Spindrift (2014) a Jenny Place (2016) a jeden živý záznam "'At The 100 Club'" (2016). Mike píše oduševnělé blues-rockové písně v těch nejlepších tradicích Creedence Clearwater Revival & Dylanova Bandu, hraje na kytaru blues ve stylu připomínajícím Almann Brothers a usiluje o to zpívat jako Otis Redding či Paul Rodgers. Jeho vystoupení s kapelou The Bladderstones můžete vidět v pátek 18. září od 19 hodin v teplickém Jazz clubu.
 

Kabaret K+K v botanická zahradě
Kdy: Sobota 19. září od 16 hodin
Kde: Botanická zahrada Teplice
Za kolik: 39 korun
V teplické botanické zahradě vystoupí Kabaret K+K. Těšit se můžete na písně Osvobozeného divadla a divadla Semafor. V Kabaretu se potkává charismatický zpěvák David Kříž s půvabnou klavíristkou Lucií Kubátovou. Koncert proběhne v sobotu 19. září od 16 hodin, vstupné stojí 39 korun.

Ze Soví věže je krásný rozhled po Duchcově a okolí
Kdy: Denně od 11 do 15 hodin
Kde: Duchcov
Za kolik: 10-20 korun
Vyhlídková věž kostela Československé církve husitské v Duchcově je přístupná denně od června do září vždy od 11 do 15 hodin. Vstupné je: dospělí 20 korun, děti 10 korun. Věž kostela, která má přízvisko Soví, měří 42 metrů. Je z ní krásný rozhled po Duchcově a okolí.

Slavnosti Dubí
Kdy: Pátek 18. září až neděle 20. září
Kde: Dubí
Za kolik: Zdarma
Slavnosti v Dubí proběhnou u příležitosti 114. výročí posvěcení kostela Panny Marie Dubí. Start akce je v pátek 18. září v 17 hodin kdy v dubském kostele vystoupí Hradišťan a Jiří Pavlica. Následují den u kostela zahrají hudebníci: Kajak (13.00), Standa Hložek (14.30), Větrno (16.00) a Kamélie (17.30). V neděli se v 11 hodin uskuteční v kostele slavnostní mše. Vstup je volný.

Mezinárodní turnaj dorostenců a juniorů
Kdy: sobota 19. a neděle 20. září
Kde: Sportovní hala Na Stínadlech, Teplice
Proč přijít: S ohledem na nepříznivou epidemiologickou situaci v ČR se rozhodla Evropská unie juda zrušit Evropský pohár kadetů v Teplicích. Vedení ČSJu se rozhodlo pozměnit formát tohoto turnaje na Mezinárodní turnaj dorostu a juniorů, který se tak stane otevřeným pro české závodníky a judisty ze Slovenska, Polska a Německa. V hotelu Panorama se pak mohou od neděle do úterý zúčastnit judisté tréninkového kempu.