Benefiční Koncerty PRO Románka

Akce již skončila

Pěkný den vážení přátelé,

rok se sešel s rokem a cyklus „VÁNOČNÍ MODLANSKO 2017“ je před námi…

Díky našim podporovatelům a partnerům jsme se snažili sestavit takový program, aby každý koncert byl nejen zážitkem, ale i událostí.Spolek Přátelé Modlanska se svými partnery chce i podpořit a pomoci potřebným.

Jako kdysi, tak i dnes jsou bohatí, kteří dávají mnoho a jsou chudí, kteří se rozdělí o to málo, co sami mají. Bez této veliké solidarity by dnes nemohlo být pomoženo mnoha trpícím a potřebným lidem.Benefičními koncerty JOSEFA VÁGNERA podpoříme pětiletého, onkologicky nemocného Románka.

V neděli 3.12. 2017 od 16:00 hodin v kostele sv. Apolináře v Modlanech, vystoupí společně s dětským pěveckým sborem Poupata.

V pondělí 4.12. 2017 od 18:00 hodin v teplickém kostele sv. Jana Křtitele, na Zámeckém náměstí od 18:00 hodin v doprovodu Teplického dětského pěveckého sboru. Celý výtěžek ze vstupného (vstupenka 200 Kč) z obou koncertů bude věnován rodině nemocného Románka.Předprodej vstupenek bude od pondělí 30.10. 2017 v Modlanech na obecním úřadu, nebo v Teplicích, v informačním centru VisitTeplice, v Dlouhé ulici.

Svou účast a patronát nad oběma koncerty převzal senátor a primátor města Teplice, pan Jaroslav Kubera, společně se starostkou obce Modlany paní Stanislavou Kondrlovou.Dalším programem Vánočního Modlanska 2017, bude vystoupení modlanského patriota Míry Illeše se svými hosty, které bude 8.12. od 18:00.

II. Adventní koncert muzikálové zpěvačky Hanky Křížkové bude 10.12. 2017 od 16:00. Tak, jako v minulých letech, je tento koncert opět věnovaný vzpomínce na našeho kamaráda, přítele a ředitele FK Teplice, pana Františka Hrdličku.

Vrcholem letošního adventu je vystoupení elektrického smyčcového tria INFLAGRANTI, 17.12. 2017 od 16:00

Myslím, že se máme opět na co těšit. Přijďte mezi nás a vychutnejte si pohodovou adventní atmosféru v krásně vyzdobeném kostele sv. Apolináře. Pochutnáte si na domácím „skořicáku“, či vánočce a dobré kávě, těšíme se na vás!

Petr Hubený

PŘÁTELÉ MODLANSKA

od  3. 12.  (16:00)
do  4. 12.  (18:00)
kostel sv. Apolináře Modlany a kostel sv Jana…
SDÍLEJ:

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT