více >>

RaidLight Moldavský půlmaraton horský kros přes Pramenáč

Akce již skončila

Vyberte si si svoji obtížnost od 7 km přes stále oblíbenější "čtrnáctky" až po 24 km. Všechny trasy také jako kros se psem se psem a nejdelší trasa jako závod na horském kole. Děkujeme všem sportovcům za přízeň , na jarní závod 8. května je již nyní více přihlášek, než bylo loni účastníků:-).
Raidlight CZ/SK Moldavský půlmaraton jarní akce trasa 24 km přeběh Pramenáče 909 metrů nad mořem s postupným mírným seběhem do Domaslavické údolí . Prudký výběh na Vrch Tří pánů trailovým úvozem prověří :-) na 1,2 km zdoláte 250 výškových metrů .... Pak již jen přes louku, kde to vždy fouká zpět na Infocentrum Moldava !
Raidlight CZ/SK Moldavský půlmaraton jarní kros přes Pramenáč , stále více oblíbenější trasa 14 km je o mnoho lehčí než 24 km nejen tím, že je kratší, ale také mírnějším profilem ! Společná trasa s okruhem 24 km až na občerstvení (10. km) na Novém Městě, takže o výhledy z Pramenáče 909 metrů nad mořem nepřijdete.
Raidlight CZ/SK Moldavský půlmaraton, horský kros sprint :-) na 7 km ! Nejkratší trasa závodu již 8. května 2018 ! Nejoblíbenější trasa pro běh se psem !

8. 5.  (12:00–15:00)
Moldava
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ