více >>

Solná jeskyně

Akce již skončila

SOLNÁ JESKYNĚ - SOLANKA Péče o zdraví a relaxaci

Má vynikající léčivé a regenerační účinky. Tyto účinky jsou již mezinárodně vyzkoušeny a uznávány. Jedinečná kombinace solí z Mrtvého moře, Himalájských solných krystalů a jodo — bromové soli z Pákistánu. V solné jeskyni panuje unikátní klima s výjimečnou vlhkostí a teplotou. Pobyt v solné jeskyni působí léčivě, podpůrně i preventivně na mnohá onemocnění či zdravotní problémy jako jsou: 
1) Chronické katary nosu, krku ( rýma, kašel, c nachlaz ení,ochraptění) 2) Astma, zápaly plic, alergie 3) Lupénka, ekzémy, plísně, kožní onemocně 4) Vysoký tlak, srdečně cévní onemocnění, úže 5) Neurózy, přepracovanost, stres 6) Regeneruje a omlazuje plet' 7) Snížená funkce štítné 'žlázy, podporuje spalování tuků

Léčebné účinky

Léčebné účinky soli jsou známé už celá staletí. Sůl je nejstarší km zěrvační látka, která likviduje choroboplodné zárodky a různé bakterie. Jedná se o kousek přímořské oblasti v určitém prostoru. Solná jeskyně poskytuje čisté ionizované ovzduší. Vzduch je nasycen mikročásticemi soli, které obsahují zejména jód, hořčík, draslík, sodík, bróm, vápník, selen, železo a četné další, pro zdraví prospěšné prvky. Bylo prokázáno, že tyto prvky se uvolňují v solné jeskyni mnohem intenzívněji než ve volné přírodě. Proto v průběhu jednoho pobytu v solné jeskyni vdechneme množství odpovídající dvou až třídennímu pobytu u moře. Solná jeskyně tedy nahrazuje pobyt u moře, příjemné a jedinečné prostředí má blahodárný účinek při neurózách, psychickém stresu a vyčerpanosti. Je vhodná také pro zdravé lidi a sportovce, zejména jako prevence před obdobím chřipek a proti nachlazení. Opakovaný pobyt v solné jeskyni pomáhá a léčí zejména nemoci horních cest dýchacích, astma, bronchitidu,alergie. kožní onemocnění (lupenku, ekzémy, akné), čistí a vyhlazuje pleť, působí na cévní problémy (vysoký krevní tlak, arytmie) a již zmiňované stavy vyčerpání, stres apod. Naše solná jeskyně je vybudovaná ze soli z Polska, Pákistánu a soli z Mrtvého moře v podobě solanky (rozpuštěná sůl v pitné vodě), která stéká ve vodopádech a vypařuje se do prostoru jeskyně.

Solanku najdete v Teplicích - Proseticích

od  11. 8.  (10:19)
do  17. 8.  (10:19)
Teplice
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ