více >>

Velká Malá Paříž

Akce již skončila

Jednou za rok se pravidelné nedělní hudební odpoledne u Zahradního domu pod názvem Malá Paříž rozšíří do celé Zámecké zahrady. Celý program začíná v něděli 22. července v 15.00 hod. a kromě Altánu u Zahradního domu končí v 18.00 hod. U Zahradního domu tradičně vystoupí několik hudebních uskupení v následujícím pořadí : Souvrat (folk), Jakub Cermaque (teplický rodák - folk), 

U-style (country-rock), Circus Ponorka (nevšední show jednoho muzikanta), Vasilův Rubáš (punk-folk). U opiček se postará o zábavu pro děti i dospělé Divadlo Studna z jihočeského Hosína. Odehrají divadelní představení, připraví hry a soutěže a v neposlední řadě představí divadelní dílnu. U Teplického Špalku si můžete zkusit bubnovat pod vedením jednoho z nejlepších učitelů Tokhiho, který má také teplické kořeny. V Labutím (dřevěném) altánu se představí básníci a spisovatelé v autorském čtení, které doplní výtvarníci.  

 

     Krom toho představí svou činnost několik sportovních oddílů - řeckořímský zápas, judo, basketbal, rugby, americký fotbal. Děti se mohou projet na koních a nebo se můžete každou celou hodinu (od 15.00, od 16.00 a od 17.00 hod.) naučit s certifikovanou cvičitelkou jógy Lenkou Kohoutovou Pozdrav slunci. Mezitím, v 15.30, 16.30 a 17.30 hod. je připraveno cvičení jógy pro děti - Zvířátkové Ásany. Pokud jim pracovní povinnosti dovolí, seznámí Vás se svou činností i záchranáři a hasiči. V blízkosti Zahradního domu se můžete podívat na výstavu Teplická Nej. K dispozici bude i stánek s ochucenou vodou od Severočeských vodovodů a kanalizací a.s.

22. 7.  (15:00–20:00)
Teplice
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ