více >>

Zabrušany oslavují

Akce již skončila

Obec Zabrušany zve na „Zabrušanské slavnosti aneb 780 let Všechlap, 625 let Želének a 100 let samostatného Československého státu“ a na opožděné oslavy Dětského dne, a to v sobotu 16. června od 14 hodin do Zabrušan, na fotbalové hřiště a přilehlé okolí.
Pro návštěvníky je připravený bohatý kulturní program. Poslechnou si Krušnohorskou dudáckou kapelu, šansony Hedy Trejtnarové, zahraje „Čistírna aneb pokaždé jinak“ a na závěr „Originál Havlovka“. Své vystoupení si připravili i žáci z místní základní školy. Přichystán je také doprovodný program, kterým provede Divadlo V Pytli Petra Stolaře. Jedná se o turnaj dvojic o pohár Fénixe, turnaj ve vodním fotbalu, ohňovou show, odhalení sochy, vystoupení šermířské skupiny Po Právu…
„V průběhu celého odpoledne bude otevřena aréna pro děti plná soutěží a zábavy za sladké odměny, a to jako opožděný dárek ke dni dětí. Souběžně si budete moci prohlédnout záchranářskou techniku. Dobrovolní hasiči z SDH Zabrušany si pro nás připravují ukázku svého zásahu. Na závěr se rozloučíme tichým ohňostrojem. Přijďte si užít plno zábavy do Zabrušan, všichni jste srdečně zváni!,“ uvedl místostarosta Vítězslav Škuthan. Celý program naleznete na www.zabrusany.cz nebo na facebooku obce Zabrušany. (re)

16. 6.  (14:00–21:00)
Zabrušany
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ