Robbie Williams zahraje po více než třech letech ve Velké Británii, avšak nejen pro přímé účastníky tohoto koncertu.

Jeho show, která bude zahajovacím koncertem dalšího ročníku BBC Electric Proms, budou moci sledovat fandové ve vybraných kinech Evropy, která se zapojila do tohoto projektu. Na zmiňovaném koncertě Robbie poprvé představí nejen materiál z nové desky „Reality Killed The Video Star“, ale samozřejmě dojde i na jeho osvědčené hity, které na koncertech RW nesmí chybět!

Robbieho bude doprovázet početná kapela se smyčcovou i dechovou sekcí a celý tento ansábl povede sám věhlasný Trevor Horn, který je i producentem Robbieho nového alba.

Do projektu se zapojila i kina v Austrálii, kde bude koncert v kině promítán následně 6. listopadu a dále i kina v Jižní Africe, kam se Robbieho londýnský koncert dostane o týden později.

„Strašně se na tento koncert těším. Je velmi vzrušující vědět, že můj londýnský koncert mohou ve stejný okamžik sledovat i lidé jinde po světě. Především se těším, že budu opět na pódiu společně s Trevorem a hlavně mě zajímá reakce lidí na nové písně, které jsme s Trevorem napsali“ uvedl k tomuto ojedinělého projektu sám Robbie.

ROBBIE WILLIAMS
Kino Květen Teplice, 20.10.
čas: 20:45 , cena: 300,- Kč, přístupnost: MP , sál: kinosál