Pořádající klub Božák láká na rozmanitý hudební program, ve kterém se kromě lokálních kapel míhají zvučná jména rapu - PSH, rock'n'rollu - MR.TWIST z Německa, či R'n'B - ERIKÁ FEČOVÁ & MARTIN SVÁTEK. Kromě podia se živou hudbou je pro návštěvníky připravena také taneční stage s obsazením Djs hrajících převážně D'n'B, Breakbeat a Techno. Pořadatelé pro letošní ročník připravili nejednu novinku.
" Z těch zásadních bych uvedl Pink Chill Out Stage, což bude v podstatě taková odpočinková zóna plná gaučíků a sedacích pytlů "fat boyů", k dispozici budou Prima nanuky či výběrová káva Schönau Sudetto, rád bych tak všechny pozval k jedný velký tučný válečce," upřesnil svůj favoritní zlepšovák koordinátor akce Jindřich Frankenfeld. Na své si přijdou také příznivci poctivého rychlého občerstvení, které bude stejně jako v minulém roce zajišťovat pražská renomovaná společnost Kaiser Franz. Pro strávníky budou připraveny legendární burgery, sendviče a v Čechách teprve rozmáhající se hit jménem pastrami, přičemž nepřijdou zkrátka ani vegetariáni či vegani.

Brány festivalu se otevřou v pátek v 18h resp. v sobotu ve 12h. Předprodej lístků probíhá v pokladně domu kultury a v prodejně Freshlabels v Zelené ulici, a to až do čtvrtka 26. 5. 2016. Dvoudenní vstupenka příjde na 150Kč, ale pokud zakoupíte dvě, neváhejte využít akce 2+1, tj. ke dvěma zakoupeným vstupenkám dostanete třetí zdarma a dvoudenní permanentka Vás tak vyjde na pouhých 100Kč. Vstupenky budou k dispozici také na místě a to v jednodenní či dvoudenní variantě, po celou dobu konání festivalu.