ČTVRTEK 11.6.


11 . 6 . Dům kultury Teplice

45. ročník festivalu L.v.Beethovena
čas: 19:00 , cena: 80,- Kč, přístupnost: MP , sál: KS , poznámka: Sleva: Student

45. ročník hudebního festivalu Ludwiga van Beethovena Severočeská filharmonie Teplice ANNA-ELISABETH KÖNIG - housle L. van Beethoven - Leonora III, C. Saint-Saëns - Koncert pro housle č. 3 h moll, P. I. Čajkovskij - Symfonie č. 4 f moll. Dirigenti: Justus Thorau, Manuel Pujol, Felix, Bender, Nikolai Petersen, Cornelius During. Ve spolupráci s Musikhochschule Franz Liszt Weimar. Zbylé vstupenky k prodeji od 22. 5.

11 . - 14 . 6 . Kino Květen Teplice

ZNOVU 17
čas: 20:00 , cena: 80,- Kč, přístupnost: 12 , sál: kinosál , poznámka: PREMIÉRA Předprodej od 26.5.

ZNOVU 17 17 Again Jak už sám název filmu napovídá, děj se odehrává kolem životního osudu jednoho muže ve středních letech. Svůj život by sám ohodnotil jako propadák a dal by neví co za to, aby se jednoho dne probudil, bylo mu zase 17 let a on mohl napravit co v životě spackal. No a přízeň osudu je mu věru nakloněna a jednoho dne takovou příležitost dostane. Hrají: Matthew Perry, Zac Efron, Leslie Mann ad. USA - titulky - 109 min.

11 . - 14 . 6 . Kino Květen Teplice

KRVAVÝ VALENTÝN
čas: 22:00 , cena: 80,- Kč, přístupnost: 15 , sál: kinosál , poznámka: PREMIÉRA Předprodej od 26.5.

KRVAVÝ VALENTÝN My Bloody Valentine Vinou Toma Hanningera, bylo v šachtě zavaleno a zemřelo pět lidí. Jediný, kdo tuto událost přežil, je Harry Warden, který se od této katastrofy nachází v komatu. Ale pozor! Je to právě on, kdo volá po odplatě! Přesně rok po tragédii, na den svatého Valentýna, ožije a brutálně zavraždí krumpáčem dvacetdva lidí. Mysteriozní krimi horor. USA - titulky - 100 min.

11 . - 17 . 6 . Kino Květen Teplice

NOC V MUZEU 2
čas: 17:30 , cena: 80,- Kč, přístupnost: MP , sál: kinosál , poznámka: PREMIÉRA Předprodej od 26.5.

NOC V MUZEU 2 Night at the Museum: Battle of the Smithsonian V druhém pokračování úspěšné komedie je Přírodovědné muzeum uzavřeno kvůli rekonstrukci a exponáty jsou uloženy ve washingtonském Federálním archivu. Amelia Earhart (Amy Adams), první žena která přeletěla Atlantský oceán, má zálusk na člena ochranky Larryho (Ben Stiller). Spolu s nimi přijdou i dalšími herci z prvního dílu - Owen Wilson, Steve Coogan, Ricky Gervais… ad. USA - dabing - 107 min.

Kino Hvězda Bílina
19:00 SSD SPOJENÍ NENAVÁZÁNO
V televizi se rozjíždí show s názvem „Pionýrský tábor“. Na základě castingů je vybráno deset účastníků, pět holek a pět kluků. Všichni společně s mladou televizní moderátorkou odjíždí do zapadlého pionýrského tábora ze sovětské éry. Podle pravidel reality show opustí každý týden jeden z účastníků tábor a vrátí se domů , vítěz soutěže, který zůstane v táboře jako poslední, dostane milion rublů. Pravidla hry se však zničehonic mění, když se spojení s televizními štáby ztratí a jeden z účastníků show je brutálně zavražděn. Když ostatní najdou vzkaz s tajemným podpisem S.S.D., pochopí, že výhrou pro vítěze nebude milion rublů, ale jeho vlastní život

Program Kina Krupka – červen 2009
Začátky představení: 17:30 a 20:00 hod
11. čtvrtek NORMAL
12. pátek Dagmar Havlová se vrací na filmová plátna jako manželka muže, který ve 30. letech zavraždil několik mladých dívek. Podle skutečné události.

Muzeum města Duchcova
VÝSTAVA K 100. VÝROČÍ NAROZENÍ JANA PODRACKÉHO
výstava obrazů, kreseb, grafiky, architektury a historických dokumentů v Poppelově výstavní síni Muzea města Duchcova, Masarykova 71/7

Regionální muzeum Teplice
15. 5. –21. 6. 2009
„KOZÍ DRÁHA“
Výstava představuje minulost oblíbené osobní dopravy na trati z Oldřichova u Duchova do Děčína, která byla roku 2007 zastavena. Návštěvníci uvidí vybavení železniční stanice, nejrůznější předměty používané železničáři, jízdenky, dokumenty k nákladní přepravě a celou řadu fotografií. Expozice bude doplněna modely vláčků, které na „kozině“ jezdívaly.

Informační a turistické centrum Osek
3.-28. června
Od 10.00 do 17.00 hod.
Výstava tapiserií, kreseb a grafik Evy Brodské

GALERIE POD VĚŽÍ Bílina
Otevírací doba: PO – ČT: 7.00 – 17.00 hodin
PÁ: 7.00 – 15.00 hodin
SO: 9.00 – 12.00 hodin

od 1.června do 25.června 2009
POHÁDKOVÝ LES OČIMA DĚTÍ
OS Bílina 2006 chce zachránit Pohádkový les. A proto jsme se zeptali bílinských dětí, jak by takový les měl vypadat…
Vstupné dobrovolné

VÝSTAVNÍ SÍŇ U KOSTELA Bílina
Otevírací doba: PO – NE: 10.00 – 16.00 hodin
do 25. 6. 2009


Dům dětí a mládeže Bílina
16:30 ROZLOUČENÍ S KROUŽKY STUDIA DUHA A KERAMIKA
Na zahradě DDM, pro členy těchto kroužků.

Kino Lípa Duchcov
19:00 PÁTEK 13

Země v okolí letního tábora
Crystal Lake je nasáklá krví. Deset dílů kultovního hororu Pátek třináctého si vybralo svou daň v podobě životů mnoha teenagerů, kteří byli v nesprávný čas na nesprávném místě. Deset dílů také zcela vyčerpalo scenáristickou invenci, takže zpočátku výborná hororová série nabírala čím dál negativnější nádech. Dvacet devět let po jedničce proto spojili síly produkující Michael Bay a režírující Marcus Nispel, kteří už dokázali resuscitovat Texaský masakr motorovou pilou, a natočili legendární horor znovu.