„Intimity" je romantickým film o lásce v jejích různých podobách, měnících se s ohledem na věk a povahové rysy jednotlivých aktérů sedmi samostatných příběhů, jež se vzájemně prolínají.

Zamilované páry nám dají nahlédnout do svého intimního soukromí, v němž teenageři prožívají první romantickou lásku, sebedestrukční bohém se střetává s věřící čistou bytostí, nevěrný manžel se musí osudově rozhodnout, lenivý cynik se nečekaně zamiluje a sebestřední senioři s neúspěšnou minulostí se společně pokusí o lepší budoucnost. A láska nabourá i svět placené privátní prostituce.

Dobrá zpráva pro diváka: všechny příběhy však dospějí k řešení, které do dalšího života může přinést pozitivní naději. „Intimity" je vlastně jeden příběh lásky na pozadí času, vyměřeného jednomu jedinému lidskému životu.

Film, který jde do kinové distrubuce, byl natočen podle scénáře Evžena Gogela a kromě Zlaty Adamovské a Martina Stránského v něm dostala příležitost celá plejáda současných českých hereckých hvězd, jejichž umění potěší srdce diváků všech generací: Petr Štěpánek, Kristýna Leichtová, Tomáš Klus, Ondřej Vetchý, Jitka Ježková, Jaroslav Plesl, Petra Hřebíčková, Adéla Petřeková, Robert Jaškóšw, Lada Jelínková, Michal Hruška, Marika Procházková, Leoš Noha, Radovan Král, Kateřina Steinerová, Antonín Kal, Otmar Brancuzský a Jan Kříž.

S většinou těch nejznámějších se tepličtí diváci měli možnost setkat také na scéně Krušnohorského divadla. Martin Stránský se sem vrací opakovaně, po slavnostní předpremiéře v kině Květen jej ve stejný den v 19 hodin spatří návštěvníci divadla ve stěžejní roli krále Jiřího, v současném inscenačním bestselleru Divadla Pod Palmovkou „Králova řeč" (režie Petr Kracik).(evs)