Kdy, kde a v jaké podobě se letošní Fashion party odehraje?

Teplické Casino 777 se tento pátek večer změní na džungli. Na terasu, která bude zastřešená, bude navazovat stan a právě tady se bude vše od 18 hodin odehrávat. Zvolili jsme prostředí džungle, protože součástí programu budou černošské rytmy, tanečnice, zkrátka nechte se překvapit.

Vsadili jste na své tradiční spolupracovníky?

Ano, choreografie se ujala i tentokrát Lenka Vinická z Národního divadla Praha. Mezi modelkami nebude chybět současná tvář našeho salonu Andrea Vránová–Kloboučková, Radka Kocurová, Lucka Váchová, Renata Langmannová, Barbora Kolářová, Vlaďka Erbová a další dívky.

Kdo bude páteční večer moderovat?

Role moderátorky se ujala Gábina Partyšová.

Váš rodinný tande připravil už osmou autorskou módní přehlídku. Na co se můžeme těšit?

Představíme to, co je teď nejaktuálnější, tedy módu na jaro a léto. Půjde jak o jednoduché šaty na běžné denní nošení, tak i šaty pro společenskou příležitost. Léto je i období svateb, my jsme ale tentokrát nepřipravovali šaty pro nevěsty, ale spíš pro družičky a svatebčanky, které chtějí být pro takovou významnou událost stejně krásné, jako nevěsty.

Přehlídka se koná v casinu. Až se návštěvníci potěší pohledem na krásné dívky a modely, budou mít příležitost vyzkoušet si také, jestli mají štěstí ve hře?

Ano, v rámci páteční Fashion Party budou ukázkové hry a turnaje na Americké ruletě a Black Jacku zdarma.