„Bylo to úžasné. Celé vystoupení trvalo snad dvě a půl hodiny. Koncert snímaly kamery České televize, která ho bude vysílat okolo letošních Vánoc v rámci pořadu Popové legendy,“ prozradila paní Lenka Viktorová z Mostu, která se s rodinou vydává za Kotvaldem s železnou pravidelností a dokonce se mu stará se svými kamarádkami i o oficiální fanklub.  

V létě třiapadesátiletý umělec, jenž však vypadá o dobrých patnáct let mladší, představil divákům několik písní z nového alba „Právě tady …právě teď“. Svým typickým „sameťákem“ zpíval pomalejší skladby, nechyběl ale ani deset let starý hit Mumuland, jenž si publikum žádá snad na každém Kotvaldovo vystoupení, či taneční novinka Hully Gully.  A protože, jak již bylo uvedeno, televizní diváci uvidí záznam koncertu v období Vánoc, přišly na řadu i hity Vánoce hrajou glórijá a stále novotou vonící Dál sníh padá.

V zákulisí zpěvák, jenž je na scéně více než třicet let prozradil, že se na sklonku roku vydá i na sever Čech. „Každý rok mám vánoční koncerty. Na letošní Vánoce máme už domluvený Chomutov, kam přijedeme 8. prosince. V jednání jsou i Modlany. Snad to vyjde a uvidím se se svými fanoušky ze severu,“ prozradil Kotvald. Nejbližší možnost zhlédnout vystoupení populárního interpreta budou mít 13. června diváci v Jablonci nad Nisou.

Zdroj: Youtube


Zdroj: Youtube


Zdroj: Youtube