Pátek 20.3.


Regionální muzeum Teplice
12:00 Zámecká jízdárna 28.2. – 30.5.
Výstava historických kočárků
Výstava Vás přenese do kouzelného světa kočárků, dětí, panenek, nadýchaných peřinek a povijanů. Doby dávno minulé na Vás dýchnou díky ukázkám dobových oděvů a doplňků i množstvím unikátních dobových fotografií. K vidění bude více než šest desítek historických kočárků dvojího typu – jednak klasické dětské kočárky, jednak tzv. loutkové, určené pro panenky. K jejich výrobě se používalo množství nejrůznějších materiálů, např. vrbové proutí, španělský rákos, dřevo, koženka i papírové provázky .

Městské informační centrum Duchcov
KOUZLO OKAMŽIKU ANEB PUTOVÁNÍ PŘÍRODOU
Výstava fotografií přírody od Miloslavy Rýznarové, která probíhá ve výstavním prostoru informačního centra.


Kino Květen Teplice
17:30 PŘÍBĚH O ZOUFÁLKOVI
Hrdinou animovaného , dobrodružného příběhu, je myšák Despereaux Tilling, na kterém Vás při prvním pohledu upoutají jeho velké uši. Od malička touží stát se hrdinou.


Kino Květen Teplice
20:00 PODIVUHODNÝ PŘÍPAD BENJAMINA BUTTONA
Brad Pitt v roli muže, který se narodil na konci první světové války jako osmdesátiletý stařec a na rozdíl od ostatních lidí ho čeká mládnutí ..... Režie:David Fincher. Hrají: Brad Pitt
Kino Hvězda Bílina
18:00, 20:00 RALLYE SMRTI
USA akční film

Krušnohorské divadlo Teplice
20:00 X. MAŠKARNÍ PLES
Netradiční spojení MAŠKARNÍHO PLESU s plesem SBORU DOBROVOLNÝCH HASIČŮ TEPLICE . Hrají Big band BONIT, Brass Bombers - band Tomáše Kareše, skupina FLASH Roberta Redlicha.

Klub Božák Teplice
21:00 TLESKAČ
Vůbec poprvé se k nám podívá renomovaný ska-band z Plzně Tleskač, kterého asi není potřeba dále představovat :) Support je v jednání / vstupenky můžeš zakoupit v pokladně DK Teplice…


KINO KRUPKA
KDOPAK BY SE VLKA BÁL
17:30, 20:00 V novém českém filmu pro celou rodinu se podíváme dětskýma očima na jednu malou rodinnou krizi. Hrají: J. Čvančarová, P. Řezníček, D. Švehlík.
Mládeži přístupný. 90 min. 70 Kč.