PRVNÍ TÉMA - VHODNÉ FYZICKÉ AKTIVITY

Poradnu odstartujeme tématem, které je klíčové pro hubnutí – vhodné fyzické aktivity!!!
(Jaké sporty jsou ideální pro hubnutí? Máme běhat, posilovat, plavat či provozovat H.A.E.T? Co budou na sportování říkat naše kosti? Je důležité kvalitní sportovní vybavení například obuv apod.?)

„V současné době jedna z mých klientek snížila za 3 týdny své procento podkožního tuku o 4,5%. Dále přibrala 2kg svalové hmoty na požadovaných partiích, zmenšila obvod pasu a paží. A největší perlička je její věk. U žen by se neměl prozrazovat, já vím, ale snad mi to odpustí. Je jí 55let. Zmiňuji toto, ne pro vlastní reklamu, ale pro vaši motivaci. Nikdy totiž není pozdě začít pro sebe něco dělat,“ říká odborník na zdravou výživu a fitness kouč Radek Čejka.

V Poradně se ptáte vy a trenér Čejka odpovídá. Otázky pokládejte v diskuzi pod článkem a to do 10. září. Nejlepší otázky profi trenér fitness Čejka promítne do článku, který vyjde 17. září v Teplickém deníku.
Těšíme se na vaše otázky!!!!

DRUHÉ TÉMA - JIDELNÍČEK

Druhé téma Poradny o hubnutí bude jídelníček. Podle oborníku je správná strava alfou a omegou hubnutí!! (Co mám jíst, abych hubnul/a? Má dělená strava smysl? Musím si hlídat příjem potravin? Když budu hodně sportovat a budu jíst nezdravě, tak co se stane?)

Kdo je Radek Čejka?
Cvičit s činkami začal v 17-ti letech. První soutěž absolvoval v roce 1991, několikrát se umístil hodně vysoko na mistrovství ČR, close zoom_in jezdí i na MS. Je šťastně ženatý, má dvě děti. Od roku 2006 mám průkaz mezinárodního rozhodčího. Věnuje se trenéřině a poradenství. Vede si cvičební deníček. Vše o Čejkovi a cvičení najdete na (KLIKNĚTE)
www.radekcejka.com