STŘEDA 17.3.

17 . 6 . Kino Květen Teplice

NOC V MUZEU 2
čas: 17:30 , cena: 80,- Kč, přístupnost: MP , sál: kinosál , poznámka: PREMIÉRA Předprodej od 26.5.

NOC V MUZEU 2 Night at the Museum: Battle of the Smithsonian V druhém pokračování úspěšné komedie je Přírodovědné muzeum uzavřeno kvůli rekonstrukci a exponáty jsou uloženy ve washingtonském Federálním archivu. Amelia Earhart (Amy Adams), první žena která přeletěla Atlantský oceán, má zálusk na člena ochranky Larryho (Ben Stiller). Spolu s nimi přijdou i dalšími herci z prvního dílu - Owen Wilson, Steve Coogan, Ricky Gervais… ad. USA - dabing - 107 min.


17 . 6 . Kino Květen Teplice

BÁJEČNÝ SVĚT SHOPAHOLIKŮ
čas: 20:00 , cena: 80,- Kč, přístupnost: MP , sál: kinosál , poznámka: PREMIÉRA Předprodej od 1.6.

BÁJEČNÝ SVĚT SHOPAHOLIKŮ Confessions of a Shopaholic Rebecca Bloomwood, je dívka, která se ráda baví a doopravdy skvěle umí nakupovat – možná až příliš dobře. Sní o tom, že bude pracovat v redakci svého oblíbeného módního časopisu, ale stále se není schopna dostatečně prosadit – až do chvíle, kdy ironií osudu získá místo fejetonistky ve finančnickém magazínu stejného vydavatelství. Zatímco se jí konečně její sny začínají plnit, musí se ze všech sil neuvěřitelnými způsoby snažit, aby ji její minulost nepřipravila o budoucnost. Romantická komedie. USA - titulky - 104 min.

17 . 6 . Kino Květen Teplice

VALKÝRA
čas: 22:00 , cena: 75,- Kč, přístupnost: 12 , sál: kinosál , poznámka: Předprodej od 1.6.

VALKÝRA Valkyrie Dlouho očekávaný, napínavý film Valkýra, vypráví skutečný příběh plukovníka Clause von Stauffenberga (T. Cruise), který stál v čele rozsáhlého protinacistického spiknutí, jehož hlavním cílem měla být likvidace Adolfa Hitlera a odstavení jeho nejvěrnějších spolupracovníků od moci. Hrají:Tom Cruise, Kenneth Branagh, Bill Nighy, Tom Wilkinson, Terence Stamp ad. USA - titulky - 120 min.


17 . 6 . Krušnohorské divadlo Teplice

MafStory
čas: 10:00 , cena: 30,- Kč, přístupnost: MP , sál: MS , poznámka:

Herecké studio DK Teplice MafStory Komedie o gangsterovi, který se marně pokoušel opustit dráhu zločinu. Odehrává se v Chicagu v roce 1934. Hra plná zmatků, záměn, nedorozumění, omylů a neuvěřitelných náhod. Režie Jaroslav Hunka. Krají: D. Klimešová, M. Gatialová, J. Pára, A. Brůhová, M. Kubalová, E. Antošová a další. Představení pro 2. stupeň základních a střední školy. Zbylé vstupenky k prodeji od 3. 6.

Dům kultury Teplice
10:30 PŘÍHODY VČELÍCH MEDVÍDKŮ
Divadlo Krapet Praha
Jiří Kahoun: PŘÍHODY VČELÍCH MEDVÍDKŮ Činoherní výpravná pohádka, v níž v krásných kulisách kromě herců hrají i loutky. Zpracovali: Michaela Sajlerová a Zdeněk Tomeš. Hudba: Petr Skoumal, texty: Zdeněk SVĚRÁK.

Dům dětí a mládeže Bílina
HRY BEZ HRANIC
Spolupráce s městem Bílina

Kino Hvězda Bílina
18:00 DUEL FROST – NIXON
Nelítostná bitva o pravdu! Hrají: Frank Langella, Michael Sheen, Sam Rockwell, Kevin Bacon


Kino Lípa Duchcov
19:00 DVOJÍ HRA
Zkušený scenárista Tony Gilroy zaujal i jako režisér svým debutem Michael Clayton (2007, FP 2/2008), v němž se zabýval špinavým zákulisím podnikání ve velkých firmách. Podobné téma zvolil i ve „špionské“ komedii Dvojí hra, v níž se zaměřil na moderní průmyslovou špionáž. – Agentka CIA Claire Stenwicková a agent MI6
Ray Koval spolu mají zvláštní milostný vztah, provázený profesionální nedůvěrou. Rozhodnou se získat jednorázově značnou sumu
peněz a žít jen z nich. Opustí státní služby a začnou pracovat v tajných bezpečnostních oddělení dvou konkurenčních firem. Claire v jedné působí jako dvojitá agentka a vynese pro tu druhou ven vzorec na převratný výrobek. Zároveň však tu pravou formuli chtějí s Rayem prodat do Švýcarska. Až příliš pozdě zjistí, že jejich podvodná hra se stala součástí podvodu, který šéf Claiřiny firmy nastražil na nenáviděného konkurenta. Špionům tak nakonec zůstane jen jejich láska… – Gilroy rozvíjí námět se zjevnou chutí, s dovednými zápletkami a s vtipnými, inteligentními dialogy. Používá četné retrospektivy i různá prostředí (od Dubaje, přes Řím, Londýn, Miami, Cleveland až po San Diego a Curych) i různá „špionská“ klišé (sledovačky, hackerství, odposlechy…). Zároveň těží z opětovného spojení Julii Robertsové a Clivea Owena (hráli spolu ve snímku Na dotek). Snímek navzdory zmíněným pozitivům přináší kupodivu jen průměrnou zábavu.

Muzeum města Duchcova
VÝSTAVA K 100. VÝROČÍ NAROZENÍ JANA PODRACKÉHO
výstava obrazů, kreseb, grafiky, architektury a historických dokumentů v Poppelově výstavní síni Muzea města Duchcova, Masarykova 71/7

Regionální muzeum Teplice
15. 5. –21. 6. 2009
„KOZÍ DRÁHA“
Výstava představuje minulost oblíbené osobní dopravy na trati z Oldřichova u Duchova do Děčína, která byla roku 2007 zastavena. Návštěvníci uvidí vybavení železniční stanice, nejrůznější předměty používané železničáři, jízdenky, dokumenty k nákladní přepravě a celou řadu fotografií. Expozice bude doplněna modely vláčků, které na „kozině“ jezdívaly.

Informační a turistické centrum Osek
3.-28. června
Od 10.00 do 17.00 hod.
Výstava tapiserií, kreseb a grafik Evy Brodské

GALERIE POD VĚŽÍ Bílina
Otevírací doba: PO – ČT: 7.00 – 17.00 hodin
PÁ: 7.00 – 15.00 hodin
SO: 9.00 – 12.00 hodin

od 1.června do 25.června 2009
POHÁDKOVÝ LES OČIMA DĚTÍ
OS Bílina 2006 chce zachránit Pohádkový les. A proto jsme se zeptali bílinských dětí, jak by takový les měl vypadat…
Vstupné dobrovolné

VÝSTAVNÍ SÍŇ U KOSTELA Bílina
Otevírací doba: PO – NE: 10.00 – 16.00 hodin
do 25. 6. 2009