Tříměsíční pouť po klubech kapely Gaia Mesiah se pomalu blíží ke svému konci. Jednu z posledních příležitostí zúčastnit se turné budou mít fanoušci tuto sobotu v teplickém Klubu Hvjezda. Koncerty tour se rozhodla kapela okořenit předkapelami působícími v daném místě, které si sama vybrala.

Gaia Mesiah se po dvanácti letech 1. února přihlásila s dlouho očekávaným albem Excellent Mistake, který doprovází i klipem k písni Království. Tato převážně dámská formace přetavila nashromážděnou energii v barevnou desku a nyní ji v plné síle vypustí na turné.

„Deska Excellent Mistake je autorská ve všech směrech a vystihuje Gaiu přesně tak, jako když poprvé začala nabourávat klidné vody české hudební scény. A hlavně jsme rozhodně nevyměkli :-),“ dodává zpěvačka Marka Rybin.

Na desce stejně jako na pódiu dominuje charisma, nespoutaná živelnost i screaming Marky Rybin. Výjimečný drajv i skvěle zvládnuté muzikantské řemeslo, to jsou atributy, které definují hru i pódiový projev téhle kapely. Navzdory rozdílnosti osobností, hudebních i obecně lidských kořenů, vše zapadá do sebe přesně, tak jak má. Posíleni různými hudebními i životními zkušenostmi předvádí Gaia Mesiah dospělejší a přece stejně živelně nespoutaný vír energie jako kdysi.