Návrat Keltů do Lahoště
Kdy: 9. až 11. května, denně od 10.00
Kde: u kulturního domu, Lahošť
Za kolik: zdarma
Proč přijít: V Lahošti se uskuteční řezbářská show. Půjde o setkání nejlepších řezbářů z Česka zakončené speedcarvingovou show. Na programu bude vyřezávání soch ze dřeva, beseda i samotná show. Občerstvení zajištěno.

Ilustrační foto.
Motorové pily v akci: V Lahošti na Teplicku bude řezbářská show

Country večer s Vojnarovcema
Kdy: pátek 10. května od 19.00
Kde: Truck stop club, Teplice
Za kolik: vstupné do klobouku
Proč přijít: Návštěvníci klubu si užijí country mejdan s původně hospodskou kapelou Vojnar family band z Krupky.

Family Day 2024
Kdy: sobota 11. května od 15.00
Kde: Zámecká zahrada, Teplice
Za kolik: zdarma
Proč přijít: Třetí ročník rodinného festivalu, který pořádá Salesiánské středisko Štěpána Trochty ve spolupráci s dalšími místními organizacemi a tvůrci. Návštěvníci se mohou těšit na bohatý hudební program, dobré občerstvení a především na nespočet aktivit vhodných pro děti, mládež, rodiče nebo i celé rodiny.

Petr Hapka „80“
Kdy: sobota 11. května od 20.00
Kde: Knak, Teplice
Za kolik: 300 korun
Proč přijít: Koncert u příležitosti nedožitých 80. narozenin skladatele Petra Hapky. Účinkují Martin Pošta - ex Laura a její tygři, muzikálový herec a zpěvák; Nina Radnická - půvabná teplická šansoniérka; Antonín Moravec - autor Malých Paříží a bývalý muzikálový herec. Speciálním hostem večera bude zpěvačka a dcera Petra Hapky, Petra Hapková. Doprovodná kapela ve složení: Vítek Kojzar (piáno), Michael Šporcl (klarinet, saxofon), Marek Mrvík (basová kytara) a Patrik Krista (bicí).

Zdroj: Youtube