Podle Kazmy jde o utajovaný projekt, na kterém jeho tým pracoval více než čtyři roky. V Česku se nejdříve na reklamních billboardech objevily bílé znaky na černém podkladu a na sociálních sítích se začalo spekulovat, že jde o připravený krok Kazmy Kazmitche k novému projektu, což se zanedlouho potvrdilo. Ačkoliv premiéra k připravovanému filmu Onemanshow: The movie bude za necelý měsíc, předprodej vstupenek začal už 17. července.
A na srpnovou premiéru v ústeckém multikině Cinema City v OC Forum bylo vyprodáno skoro okamžitě. A to hned v sedmi vysílacích časech.

„Zájem o předprodej byl enormní, první projekce byly téměř okamžitě vyprodané. Momentálně přidáváme další sály ve všech našich multiplexech. Zájem diváků předčil naše očekávání.,“ řekla Denisa Šandová za Cinema City.

Plno na první dvě projekce hlásí i teplické multikino Premiere Cinemas v OC Galerii. Od pátku 18. srpna dál si už lístky na Kazmův film můžete koupit. Vstupenka přijde na 189 korun.

Kdo je Kamil Bartošek? 
Kamil Bartošek, známější pod pseudonymem Kazma Kazmitch, se narodil 26. května 1985 v Kroměříži. V českém showbusinessu se zapsal především jako internetový producent, moderátor a influencer. Známý je svými projekty, s nimiž začal jako moderátor pořadu One Man Show na internetové televizi Stream.cz. V roce 2015 změnil koncept pořadu a proměnil jej v produkci velkolepých show se žlutým trojúhelníkem v logu.

Onemanshow The Movie budou promítat i v litoměřickém kině Máj, a to od čtvrtka 17. srpna. Časy vysílaní jsou od 17.30 a 19.30, za lístek zaplatíte 160 korun. „Film hrajeme celý první týden. V každém případě nemám problém s nasazením filmu i mimo program, včetně nočních projekcí.  Vyprodáno nemáme,“ sdělil vedoucí litoměřického kina Máj Michal Špadrna.

Velký zájem naposledy zaznamenali v litoměřickém kině o americký animovaný biják Super Mario.  „Super Mario vyprodal jedno představení a dokonce se diváci ani nedostali do kina. Jinak pokud se podívám na smutné výsledky letošního roku, tak v návštěvnosti vede Avatar. Jen v tomto roce ho vidělo 2500 diváků,“ dodal Špadrna.

Kazma si vystřelil i z novinářů

Předem připravené promo k filmu vyvrcholilo na letošním Karlovarském filmovém festivalu, kde Kamil Bartošek způsobil poprask a vystřelil si z předních českých herců, organizátorů festivalu a novinářů.

| Video: Youtube

„Smrdělo to hned, ne?“ přivítal přítomné na tiskové konferenci k filmu Poslední zákop. Snímek měl natočit režisér Andy Fehu a v rolích nacistů se měli objevit Jiří Bartoška, Ondřej Sokol, Hynek Čermák, Jiří Langmajer a Kryštof Hádek. Všichni hvězdní herci se sice jednoho natáčecího dne opravdu zúčastnili, ale o tom že jde o podvrh, údajně neměli tušení. Tisková konference k válečnému filmu se tak proměnila v oznámení o premiéře nového filmu z dílny Kazmy.

K jeho nejznámějším projektům patřil například happening na Mistrovství světa v hokeji 2016 v Rusku, na které se český moderátor měl dostat nelegální cestou. Celou akci Kazma začal tím, že se schoval se svým komplicem ve výstavním voze automobilky Škoda v Mladé Boleslavi, s nímž se dostal až na mistrovství světa v Rusku.

Kazma se navíc převlékl do kostýmu tamějšího maskota – Lajky, přičemž ten pravý se ovšem nacházel někde jinde. Zpozoroval také prezidenta Ruské federace a neodolal pokusu ho jít pozdravit. Na webových stránkách Stream.cz, kde bylo zveřejněno, má nyní video 2,8 milionu zhlédnutí.

Na jaře 2017 se Kamil Bartoška rozhodl nabourat natáčení televizního pořadu Prostřeno, které vysílá televize Prima. Kazma nechal obsadit soutěžícího, který ztvárnil psychicky nemocnou osobu, kterou hrál amatérský herec Karel Ondrka. Ten měl po celou dobu reality show v uších sluchátko a poslouchal pokyny Kazmy a produkčního týmu One Man Show, což je moderátorova produkční společnost. Později vyšlo najevo, že šlo o „reality show na druhou“ a tento Kazmův projekt se tak stal nejúspěšnějším a nejsledovanějším videem. K dnešnímu dni má 5,1 milionu zhlédnutí.

Je tak otázkou, co stojí za připravovaným filmem českého moderátora a producenta. Jedno je ale jisté - o obyčejný film nepůjde.