ÚTERÝ 20.10.

Výstavní síň U Kostela Bílina
Do 25.10.
Výstava prací žáků výtvarných oborů ZUŠ teplického regionu.

Galerie Pod Věží Bílina
Do 24.10.
BARMA ZEMĚ NEJEN 1000 CHRÁMŮ
Výstava fotografií teplického fotografa J. Reissiga.

Poppelova výstavní síni Muzea města Duchcova
Výstava „Utopené Fláje“, s podtitulem „o obci v bývalém duchcovském okrese, která ustoupila stavbě přehrady“.

Výstavní síň atelieru designu a keramiky UJEP v Dubí
VÝSTAVA SE SKLEM
Martin Hlubuček a Kateřina Krausová.

Regionální muzeum Teplice
Zmizelé Teplice
Výstava představí návštěvníkům textem a ve fotografiích místa v Teplicích dnes již neexistující nebo postupem doby natolik zničená, že neplní svůj původní účel. Připomeneme velmi dramatickou historii tohoto severočeského města, jež se ve 20. století proměnilo z vyhledávaného lázeňského letoviska v průmyslové město.

Porcelán s modrými cibulkami
….včera,dnes a zítra…
Ideou výstavy je seznámit návštěvníka s historií cibulového porcelánu. Ukázat vznik a vývoj cibulového dekoru od jeho kořenů v Číně, rozšíření v Evropě a posléze zavedení výroby v Dubí. RMT bude prezentovat rozsáhlou kolekci cibulového porcelánu, který byl do muzejní sbírky darován závodem v Dubí.


Městské informační centrum Duchcov
90 LET ČESKÝCH STŘEDNÍCH ŠKOL V DUCHCOVĚ
Společnost přátel města Duchcova uvádí výstavu v Městském informačním centru Duchcov.


20. 10 . Kino Květen Teplice

ROBBIE WILLIAMS
čas: 20:45 , cena: 300,- Kč, přístupnost: MP , sál: kinosál , poznámka:

ROBBIE WILLIAMS Live in HD Živé koncertní vystoupení Robbieho Williamse v rámci programu BBC´s Electrics Proms festivalu v Londýně. Jedinečná velkolepá show v přímém přenosu! Předprodej od 29.9.

20 . 10 . Dům kultury Teplice

VĚRA MARTINOVÁ
čas: 19:00 , cena: 150,- 190,- Kč, přístupnost: MP , sál: ES , poznámka: Předpl. sk. B Sleva: Klub VZP

VĚRA MARTINOVÁ a Jamie Marshall LIVE Nový koncertní program vznikl na základě spolupráce Věry Martinové s britským zpěvákem, písničkářem a kytaristou Jamie Marshallem, který je autorem hudby k více jak polovině písní na jejím CD Věřím svým snům. Zbylé vstupenky k prodeji od 29. 9.

Dům kultury Duchcov
17:00 TANEČNÍ PODVEČER S DECHOVOU HUDBOU PICHLOVANKA

Kino Hvězda
19:00 ÚNOS VLAKU 1 2 3
Pro dispečera metra Garbera (Denzel Washington) den začíná obvyklým způsobem. Brzy se však všechno změní. Ryder (John Travolta) se svými kumpány se totiž rozhodl, že mu jeden vlak ukradne. Samozřejmě za to aby se vše vrátilo do normálu chce Ryder spoustu peněz. Garber se chtě nechtě stává komunikační spojkou mezi vydíraným městem a samostnými vyděrači. Walter má spoustu znalostí terénu a tak se snaží nějakým způsobem pomoci dopadnout pachatele a zabránit obětem na životech. Jak tohle může dopadnout? Film má vysoké hodnocení a láká především opravdu hvězdným hereckým obsazením.

Kino Lípa Duchcov
19:00 MILENCI
Romantické drama Dvě lásky přináší režisér James Gray. Leonard (Joaquin Phoenix) žije v Brooklynu. Má krásnou, ale prchlivou sousedku, která se jmenuje Michelle (Gwyneth Paltrow). Leonard neví co má dělat, protože je tu ještě někdo. Dostáváme se do klasického milostného trojúhelníku, protože na scéně je ještě dcera kamarádů jeho rodičů. Abyste zjistily, zda-li vyhraje láska nad krásou, se už musíte podívat na tento rozporuplný filmeček.