Plesová sezona se na Teplicku rozjíždí. První tři letošní maturitní plesy už se odehrály v Krušnohorském divadle v Teplicích a dalších šestnáct plesů maturantů bude v divadle následovat až do poloviny měsíce dubna.

Téměř ve všech městech a obcích se alespoň nějaký ten bál koná. S pravidelností se na pozvánkách objevují hasičské, sportovní, rybářské či maškarní plesy. Výjimkou nejsou ani městské či obecní a také plesy firem.

Ples přátel Divadla V Pytli, který se v Krušnohorském divadle koná zítra u příležitosti patnáctých narozenin divadla, je rozhodně výjimečný. Už tím, že se principál Petr Stolař promění v kapitána Stolkiena, divadlo ve velkou loď a všechny příznivce a bývalé členy divadla pozve na výroční plavbu. „Celá akce nemá ziskový charakter, vyjma radosti zúčastněných. Proto byla ceny palubenky stanovena na 220 Kč (Kotev Čistých), abychom pokryli pouze náklady,“ těší už se na ples Petr Stolař.

Hned následující den bude patřit divadlo maturantům Gymnázia Teplice. V neděli se pak v Domě kultury vyřádí ti nejmenší, pro které je připravený maškarní ples.

Příležitostí, kdy budou moci milovníci tance provětrat své společenské šaty, bude až do poloviny dubna mnoho.
K očekávaným plesům v Teplicích patří XVIII. Reprezentační ples Ideal Standard a Domu kultury Teplice, který se koná 22. ledna. Český porcelán udržuje nejdelší tradici, v Krušnohorském divadle bude mít svůj ples 26. února už s pořadovým číslem šestačtyřicet. VII. Reprezentační ples statutárního města Teplice se koná 19. února a Maškarní ples Krušnohorského divadla 19. března. A to jsme byli stále jen v prostorách teplického divadla, kde se v průběhu sezony odehraje celkem 29 plesů.

Kulturní dům Fontána v Bílině připravil už tento pátek od 20 hodin Erotický ples. Návštěvníky na něm čeká erotická tombola, go-go tanečnice, tanečnice topless, obsluha nahoře BEZ, módní přehlídka sexy spodního prádla, pánský strip, dámský strip, duo sexy show a pornoherečka Natali.

Svůj ples budou mít v Bílině 16. ledna myslivci a 23. ledna fotbalisti. Ani tady samozřejmě nechybějí maturitní plesy. Rybáři budou mít svůj ples 6. února a Reprezentační ples města Bíliny se odehraje 12. února.

Svůj ples budou mít také rybáři. Koná se v Krupce v Koloseu 6. února, pořádá ho Český rybářský svaz, kde už si zájemci mohou nyní kupovat vstupenky a návštěvníci se prý mohou těšit na bohatou tombolu.

Čtenář reportér
Něco se Vám nelíbí na komunální politice? Zažili jste něco výjimečného? Chcete upozornit na nějaký neřešený problém? Máte ideální možnost v rubrice Čtenář reportér. Své příspěvky (možno i foto) posílejte e-mailem na teplicky@denik.cz. Rubrika Čtenář reportér žije v tištěné verzi v Teplickém deníku a i na webu www.teplicky.denik.cz.