Moderátor Petr Stolař hýřil v převlečení za specialistu-lavinologa Evžena Zasypaného a kapela Pavel Houfek band pokřtila svůj nový videoklip k písni Jen rukou mávni. Ten nedávno dotočila a už v těchto dnech ho můžete vidět v hudební televizi Óčko nebo song slyšet z rádia Český rozhlas Sever.

Videoklip se točil především v Teplicích. Za jeho zrodem stojí kameraman a režisér Martin Studecký, který natáčí klipy pro Petra Koláře, Maxim Turbulenc, zesnulého Petra Muka a další zpěváky našeho showbusinesu. Videoklip k Jen rukou mávni pokřtil lídr kapely Pavel Houfek, Petr Stolař a Zuzana Tomanová, která se společně s barem Cascada postarala o občerstvení večera. Společně s přítomnými diváky, za zvuku cinkání sklenek sektu, klipu popřáli hodně diváků a televizního a rozhlasového vysílání.

Na představení dorazila i výherkyně soutěže s Deníky o lístky na tento program Kateřina Fridrichová z Teplic, která si akci velmi užila. „Když mi přišel mail, že jsem vyhrála, nevěřila jsem. Kapelu PHband mám ráda už dlouho, chodím na jejich koncerty celkem pravidelně. Tentokrát se ale o moji účast postarala maminka. Ta totiž za mě poslala do soutěže správnou odpověď a oni mě vylosovali."

Kromě bezva zábavy přímo na koncertu dostala ještě láhev vína z Kobylí, podepsané CD a DVD a bezpečnostní hasičský opasek od Hasičského obchodního centra, aby se dle instrukcí Evžena Zasypaného mohla při výstupu na horskou stěnu připoutat.

Zpracovala Zlata Jílková