V provozu jsou sjezdovky Macháček a Meva, návštěvníci mohou využívat sedačkovou lanovku a vleky Meva I a Kašpárek. Areál je v provozu denně od 9.00 do 16.00 hodin.

"Podmínky pro lyžování jsou dobré. Určitě stojí zato k nám přijet," pozval šéf areálu Jindřich Holinger.

Klínovec nabízí 7 sjezdovek

Lyžovat je možné také na Klínovci, kde leží 40 cm převážně technického sněhu. Areál je otevřen denně od 9.00 do 16.00 hodin. Upravené jsou sjezdovky Dámská, Pařezovka, Přemostěná, Slalomák, Turistická, Pod Zámečkem a Jáchymovská.

Návštěvníci mohou na Klínovci využívat lanovky Dámská, Přemostěná CineStar Express, Jáchymovská a vlek F.

V provozu jsou také Klíny, kde je přibližně 20 cm technického sněhu. Od 1. ledna jsou v provozu lanovka včetně sjezdovky Centrální a vlek K1 Poma. V provozu jsou každý den od 9.00 do 16.00 hodin, od středy do soboty od 17.00 do 20.00 hodin je v Klínech večerní lyžování.

Na Bouřňáku zprovoznili Slalomák

Na své si přijdou lyžaři také na Bouřńáku. Od soboty 3.1.2015 bude otevřen pro sjezdaře slalomový svah Slalomák a v provozu lyžařský vlek Doppelmayer z Mikulova.

"Doporučujeme lyžařům vystupovat na tzv. druhé cestě. Počasí nám zatím neumožňuje otevřít svah v celé své délce," vzkazuje vedení Sport centra Bouřňák na webových stránkách areálu. Rovněž doporučuje lyžařům, pokud mají tuto možnost k dispozici, použít starší lyže zvané "práskačky".

Dále bude na Bouřňáku v provozu vlek a sjezdovka Údolíčko a dětský vlek Mikeska. V areálu leží 10 - 15 cm přírodního umrzlého sněhu, který bude přes den měknout. Provoz vleku: Udolíčko od 9.00 hod, Mikeska od 10.00 hod.