Každý, kdo na letošní rok chystá veselku, by rozhodně neměl v neděli 7. ledna chybět při regionálním veletrhu Svatba nanečisto, který se uskuteční v Mostě na Benediktu. Lidé tu získají nejen podrobné informace o tom, co je třeba na uspořádání svatby zařídit nebo pořídit, ale podpoří také děti z dětských domovů.

Ilustrační fotoSvatba nanečisto7. 1. Benedikt Most

10.00 - zahájení
11.00 - přehlídka svatebních šatů
13.00 - seminář o přípravě svatby
14.00 - vizážistická show
15.00 - přehlídka svatebních šatů
17.00 - zakončení

Sedmihodinový maraton věnovaný svatebnímu dění pořádá Svatební salon Delta. Prezentace jednotlivých firem nabídnou širokou škálu zboží a služeb pro svatebčany, ale také módní trendy.

„V programu jsou dvě přehlídky svatebních šatů. Představíme při nich novinky pro sezonu 2018,“ prozradila majitelka pořádajícího salonu Petra Vyoralová, na co se mohou budoucí nevěsty těšit.

Podvazky i limuzína

Chybět samozřejmě nebude vizážistická show a seminář. Své umění předvedou floristky, cukráři, ale i fotografové nebo kameramani. Radit bude i DJ a představí se svatební koordinátoři.

Nabídka však půjde ještě dále. Lidé uvidí vlasové ozdoby, různé druhy závojů nebo podvazků ale také svatební župánky nebo nočních košilky.

Samozřejmostí je nabídka střevíců, bižuterie a další velice široká škála svatebních doplňků a nezbytností.

Kdo bude chtít, může si například vyzkoušet svatební limuzínu, která bude zaparkovaná před budovou.

Tak vypadal festival v Mostě loni: 

Veletrh bude opět pomáhat. Výtěžek ze vstupného podpoří děti z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové.

„Podporujeme děti, aby měly po dosažení plnoletosti o něco snadnější odchod z dětského domova do reálného života a aby vykročily tou správnou nohou,“ vysvětlila úspěšná modelka a někdejší finalistka soutěže Česká Miss 2014 Veronika Kašáková, která se svým bratrem Karlem prožila mládí v dětském domově ve Vysoké Peci. Osmadvacetiletá Kašáková je také patronkou letošního veletrhu.

Regionální veletrh Svatba nanečisto se v objektu mosteckého Benediktu uskuteční už popáté, vstupné na akci činí 80 korun.

Loni organizátoři použili peníze ze vstupného na rovnátka pro 17letou Jitku z teplického Klokánku.