„Přijelo více než 400 lidí z celé republiky! Ohlasy na naší novou prodejnu byly úžasné. Někteří naši zákazníci si brali volno ve svých pracích, jen aby se za námi přijeli podívat a mohli nám tak vyjádřit svou podporu. Dokonce dorazilo i pár motorkářů z Německa," pochvaluje si prodejce rodinné firmy Kateřina Haasová. Se slavnostním přestřižením pásky pomáhal sám Heiko Büse, zakladatel firmy Büse- výrobce značkového oblečení pro příznivce jedné stopy.

Firma Top moto má dlouholetou tradici. Funguje už od roku 1996. Zákazníci jí našli ve Střelné, od minulého týdne ale sídlí na mnohem atraktivnějším místě. Domovem se jí stala bývalá čerpací stanice ÖMV na silnici E55 směrem z Dubí do Teplic. „Budeme fungovat už jen na E55. Staré prostory nám už nestačily. Místo, které jsme našli, je skvělé. Od listopadu minulého roku jsme novou pobočku rekonstruovali. Pokračovali jsme během celé zimy tak, abychom stihli otevřít na začátku motorkářské sezony. Prodejna ve Střelné byla zastrčená a ačkoliv měla své zákazníky, vinou špatné lokality jich i o dost přišla.Nyní jsme víc na očích a budeme moci přivítat motorkáře, kteří o nás doposud ani nevěděli," těší se K. Haasová společně se svými spolupracovníky na nové klienty.

Už během prvního otevíracího dne Top moto připravilo pro lidi mnoho překvapení. „Například proběhlo slosování o ceny Büse v hodnotě více jak 20 000 korun. Představili jsme novinku na tento rok, jíž je tříkolka Quadro 350D, na které měli naši zákazníci možnost se v areálu projet. Měli jsme z celého dne velkou radost. Nebylo to jen otevření nové prodejny. Byl to i životní zlom pro celou naši rodinu a naše přátele, kterým bychom tímto chtěli poděkovat za podporu a pomoc při realizaci našeho snu," říká K. Haasová dojatě.

Co vše firma Top moto, která si do erbu své prodejny dala vtipně logo Route 55 místo klasického Route 66, nabízí? „Prodej motocyklů, skútrů, čtyřkolek, sněžných skútrů a nově i tříkolek, ať už nových, či ojetých; dále pak záruční i pozáruční kompletní servis, prodej originálních i neoriginálních náhradních dílů, doplňků, veškerého vybavení a oblečení. Prostě u nás najdete vše co motorkář potřebuje," sype ze sebe sympatická hnědovláska výčet nabízených služeb. „Funguje nám i e-shop. Máme dokonce dva: www.topmoto.cz a www.motomike.cz; sk. E-shop topmoto.cz je spíše zaměřený pro doplňky, oblečení a vybavení, Motomike je v provozu teprve něco málo přes rok a vyvíjí se opravdu dobře. Na tomto e-shopu mohou zákazníci najít více jak 50 000 náhradních dílů pro cca 120 značek, které jsou z 90% k dispozici do druhého dne na naší pobočce, nebo o den později přímo u nich doma (PPL)."

Firma Top moto Milan Haas přesunem ze Střelné do Teplic vybudovala jeden z největších motorkářských obchodů v republice. Věřím, že nové zákazníky k nám přivede i spokojenost těch stávajících. Stojí za to se k nám přijít podívat. Za náš největší klenot považujeme naší HONDU GL1800.

Je „vymazlená" do posledního detailu a slouží i jako inspirace pro další „goldwingáře"," usmívá se Kateřina. Zajímavost: v rodinné firmě jsou všichni aktivní motorkáři. I tímto se liší od mnoha jiných podniků.

Soutěž

Teplický deník pro vás ve spolupráci s firmou Top moto Milan Haas připravil soutěž o poukázku na nákup zboží v hodnotě 1000,- Kč ve zmiňované firmě, kterou najdete na silnici E55 mezi Teplicemi a Dubím. Stačí odpovědět na otázku:„Ve kterém roce firma Top moto Milan Haas vznikla?"Správné odpovědi zasílejte poštou na adresu Teplický deník, Kapelní 4, Teplice 41501 nebo e-mailem na adresu teplicky@denik.cz, a to do neděle 20. května. Hodně štěstí!