První proměněnou uvidíte na stránkách regionálních Deníků 18. listopadu a už v tento den začne velká soutěž. Čtenáři deníků budou mít možnost sledovat šest žen, které promění tým profesionálů a vybrat mezi nimi tu proměnu, která se podle nich nejvíce povedla.

Realizační tým čtvrtého ročníku Proměn s Deníkem. Šesti dámám se v roce 2015 dostane stejné péče týmu profesionálů.Hlasování začíná v listopadu a končí v únoru 2016. V této době se budou na stránkách Deníků pravidelně objevovat dámy, které se rozhodly změnit svůj styl. Na pátý ročník se těší autorka projektu Jana Burdová. „Máme za sebou čtyři úspěšné ročníky Proměn s Deníkem. Za tu dobu jsme pracovali s více než dvaceti ženami. Což tento speciální projekt prověřilo opravdu důkladně. Všechny přihlášené ženy mají na počátku otázku – jak to všechno dopadne? Na konci je pak velká radost a příjemná zkušenost."

Z většiny Vašich příběhů je patrné, že největším přáním není jen nový zevnějšek, ale změna životního stylu. Často píšete, že svůj čas věnujete rodině a práci a přejete si konečně najít ho trochu i pro sebe a líbit se nejen partnerovi, ale i sobě. Prostě cítit se lépe. Proto neváhejte a napište nám svůj příběh. A pokud chcete, připište přání, v čem by vám změna vzhledu mohla pomoci.

Do proměn je zapojen celý tým profesionálů. „Aby se každá žena během proměny cítila dobře, návrh vychází vždy z podstaty její osobnosti. Každá z nás je jiná a proto nikdy neděláme změny, které by nebyly v souladu vnímáním sebe sama. Nejprve si společně povídáme a hledáme vlastní styl. Když se na změnách shodneme a uděláme kompletní návrh, pokračují v práci kadeřníci z mého týmu. Nejprve uzdravíme vlasy, protože nový odstín barvy na zdravých vlasech drží lépe a nevymývá se. Pak následuje asi nejpříjemnější část proměn, ošetření obličeje a zkoušky přirozeného líčení a také foto-make-upu. Letos to bude již podruhé luxusní kosmetikou Armani a líčit bude česká facedesignerka Monika Kačerovská. Ale největší zábava začíná v den stylingu. Je to sen každé z nás, být celý jeden den obklopena úžasnými druhy krásného oblečení a zkoušet si ty nejlepší kousky. Spolupracujeme s módním domem Van Graaf. V jeho nitru se nachází neuvěřitelných dvě stě značek od světové klasiky až po poslední trendy z módních mol. Naštěstí naše stylistka Linda Radostová bude celý den u toho a pomůže vybrat vhodné kousky," říká Jana a dodává: „Pak už proměněnou dámu čeká profesionální fotograf Jan Tůma. Jsem ráda, že budeme spolupracovat s Honzou, má zkušenosti jak s focením přirozené krásy žen, tak fashion fotografií. Několik let fotografuje české miss a spolupracuje s mnoha magazíny". Každá proměněná dáma se tak může těšit na set svých nejlepších foto. „Při focení bývá obvykle veselo, z každého opadne nervozita během pár minut a pak už je většinou pohoda a krásné fotky," říká Honza. Letošní ročník má více novinek. Hlavním partnerem zůstává Redken se svou úžasnou vlasovou kosmetikou, která umí vrátit zdraví i silně poškozeným vlasům. Novým partnerem je značka Bio-ionic, která věnuje všem proměněným dámám exkluzivní fén, který během sušení vlasy hydratuje. „Vybrali jsme ji, protože jde stejnou cestou jako my. Snaží se totiž vlasy chránit. Ale nejvíce se těšíme na Vás a Vaše příběhy. Pokud uvažujete o změně svého vzhledu, zkuste jednou nechat stranou myšlenky mám – nemám a prostě sedněte a napište nám. Nebo se pomozte rozhodnout někomu ze svého okolí, o kom víte, že by si přál zažít změnu svého stylu. Začínáme právě teď," vzkazuje čtenářkám Deníku Jana Burdová.

Obě vítězky si užily Pražské selátko společně s Terezou Kostkovou

Jana Burdová, Tereza Kostková, Helena Olexová a Irena Pískačová si společný oběd v Praze užily.Definitivní zakončení minulého ročníku Proměn se odehrálo v krásných prostorách restaurace Lví dvůr na Pražském hradě.

Právě sem byla pozvána Helena Olexová, která je nejen úžasná a pozitivní žena, ale také vítězka 4. ročníku Proměn. Helena dostala od vás – čtenářů Deníku nejvíce hlasů a tím i hlavní cenu – zážitkový oběd s českou herečkou Terezou Kostkovou, která je již poněkolikáté patronkou Proměn. Tohoto setkání se účastnila též vítězka čtenářského hlasování Irena Pískačová.

„Jsem moc ráda, že jsem mohla proměnu zažít", říká Helena Olexová a dodává: „přihlásil mne manžel a jsem ráda, že jsem byla vybraná. Moc jsem si to užila."
„Oběd se povedl na jedničku. Byl krásný den, proti mně seděli obě vítězky spolu s Terezou, za nimi se odráželo odpolední slunce od věží katedrály Svatého Víta a na stole vonělo dozlatova upečené Pražské selátko – specialita restaurace. Prostě zážitek tak, jak si tento úžasný projekt zaslouží," říká Jana Burdová.

Proměny s Deníkem a Studiem Jana Burdová čekají na vaše přihláškyŠEST ŽEN PROMĚNÍME v průběhu tří měsíců v teplickém profesionálním Studiu Jana Burdová. Šesti dámám pomůžeme cítit se lépe, ozdravíme jim vlasy a pleť, oblékneme je do překrásných šatů módního domu Van Graaf. Vyzkouší si a domů odnesou podzimní novinku od firmy Bio-Ionic žehličku, která nepoškozuje vlasy. Dále na ně čeká bestseller kosmetiky Redken – Cerafill a pleťová kosmetika Armani. Nakonec si budou moci vyzkoušet práci modelek. V novém stylu je vyfotografuje profesionální fotograf Jan Tůma.
Jana Burdová, Helena Olexová a Tereza Kostková.Soutěž Proměny s Deníkem začínají v říjnu a může se do nich přihlásit každá žena, která by chtěla zažít něco extra a záleží ji nejen na tom, jak vypadá, ale také na dlouhodobé kráse v podobě zdravých vlasů a pleti. Do soutěže se můžete zapojit jednoduchou formou.
Stačí napsat na adresu promeny5@denik.cz . Uvést své celé jméno, bydliště, přiložit fotografii postavy a obličeje a připsat míry a konfekční velikost. Připište nám krátce svůj příběh. Pak stačí svěřit se na čtyři dny do rukou profesionálů a nechat se hýčkat.
CO NA KAŽDOU VYLOSOVANOU DÁMU ČEKÁ?
• Vlasová péče od nejlepšího kadeřnického týmu v republice ze Studia Jana Burdová
• Ošetření pleti a těla v kadeřnickém a kosmetickém studiu
www.janaburdova.cz
• Den stylu v módním domě Van Graaf
• Luxusní fén na vlasy Bio-Ionic v hodnotě 4500 Kč
• Balíček vlasové kosmetiky Redken v hodnotě 3000 Kč
• Dekorativní kosmetika Armani
• 5 kusů fotografií od profesionálního fotografa Jana Tůmy.
1X HLAVNÍ CENA PRO VÍTĚZNOU PROMĚNU
1X LOSOVANÁ CENA PRO VÍTĚZKU ČTENÁŘSKÉHO HLASOVÁNÍ
• Zážitkový oběd s českou herečkou Terezou Kostkovou
• Poukaz do kadeřnického a kosmetického Studia Jana Burdová – Změna stylu
• Luxusní stylery – fén a žehlička na vlasy od Bio-Ionic
• Bestseller od Redken – Cerafill na obnovu růstu vlasů.
Informace k soutěži pro čtenáře:
V průběhu Proměn můžete hlasovat o nejvíce povedenou proměnu na adrese promeny5@denik.cz – do předmětu mailu vložíte slovo „HLASOVÁNÍ".
Na konci roku pak vylosujeme jednoho z vás, který získá hlavní cenu – oběd s českou herečkou Terezou Kostkovou. Dárky od kadeřnického Studia Jana Burdová a partnerů – Bio-Ionic, kosmetiky Redken a líčení Armani. Vítěze hlasování o nejvíce povedenou proměnu poté uvidíte na stránkách deníku na začátku února 2016.
Pokud si chcete prohlédnout minulé Proměny, nebo se chcete inspirovat, počkejte si na vydání Deníku 21. října, kde najdete všechny proměněné dámy. A abyste to neměli tak snadné, čeká na Vás kvíz s překvapením.