Mohlo to skončit pouze slovní hádkou. Jenže to muži v Bílině přišlo nedostatečné, a tak se rozhodl, že navštíví svého soka ještě v jeho zaměstnání v bílinském supermarketu. Bylo to ale brzo ráno, takže byl obchod ještě zavřený. Vnitřní napětí tím v muži vygradovalo. Nepřítomnost dotyčného protivníka agresora rozlítilo natolik, že popadl opodál ležící cihly a začal je házet do zamčených vstupních otáčecích dveří. "Poškodil několik skleněných výplní a také lak nárazníku nedaleko zaparkovaného vozu, kam odlétly střepy,“ sdělila policejní mluvčí Ilona Gazdošová.

Násilná kriminalita na Teplicku
rok 2020 - 220 případů
rok 2021 - 181 případů
1/2 roku 2022 - přes 100 případů

Vchodové dveře byly ze speciálního skla, 8 poškozených výplní tak přišlo na 730 tisíc korun. Na vozidle vznikla škoda další 3 tisíce korun. „Policisté útočníkovi ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinu poškození cizí věci, za který mu v případě odsouzení hrozí pobyt za mřížemi až na rok,“ dodala mluvčí teplické policie.

Podobných hádek mezi lidmi řeší policie během roku celou řadu. Z výtržnictví a ublížení na zdraví obvinila po jedné takové 24letého muže z Krupky. Navštívil diskotéku v Teplicích. Venku se pohádal s jinými lidmi. Jednomu z nich pak vrazil ránu pěstí do obličeje. "Útok měl takovou razanci, že dotyčný napadenému zlomil dolní čelisti. Vzhledem k závažným zdravotním následkům napadeného hrozí útočníkovi v případě odsouzení až osmiletý trest odnětí svobody," uvedla policejní mluvčí.

Ilustrační foto
Řídil opilý, sebrali mu řidičák. Po pár kilometrech ho ale zastavili znova

Škrábance, potrhané oblečení a peprné nadávky. Tak vypadal souboj dvou prostitutek u silnice z Dubí do Teplic. Popraly se o klienta, který u nich zastavil. Zasahovala tam městská policie. „Ženy měly poškozené věci na sobě, po těle drobné škrábance,“ vylíčil velitel Městské policie Dubí Tomáš Pykal.

Vše začalo tím, že u jedné z žen zastavil muž a požadoval sexuální služby. Druhá využila situace a snažila se muže přesvědčit, aby se bavil jen s ní, protože je v postelových hrátkách lepší. Výsledkem byla rvačka obou žen. „Když muž viděl, že způsobil mezi ženami konflikt, který by mohl skončit i s následky pro něho, raději ujel,“ poznamenal Pykal.