Na místě zasahovali policisté i záchranná služba. "Do Prosetic byla operačním střediskem vyslána sanitka pro postřeleného muže. K ošetření byl transportován do teplické nemocnice," potvrdil Deníku mluvčí záchranářů Prokop Voleník.

Na parkoviště se k zásahu sjelo několik policejních aut. K šarvátce mezi muži, kteří si nejspíše vyřizovali mezi sebou osobní účty, došlo u výjezdu na hlavní silnici. Policejní vozidla a posléze ještě sanitka částečně zablokovaly provoz. Zásah na teplickém sídlišti sledovaly desítky zvědavců, buď z oken přilehlých domů a nebo při odchodu z nákupního střediska.

Policejní mluvčí Veronika Hyšplerová vzhledem k šetření a "čerstvosti" celé události zatím pouze potvrdila, že policie vyšetřuje incident mezi dvěma muži.

Podle informací Deníku na místě události se údajně střílelo z plynové pistole. Oba účastníky roztržky policisté zadrželi na místě. Lidem v okolí tak bezprostředně nehrozí žádné nebezpečí spojené s tímto incidentem.

"Myslela jsem, že zase nějací výrostci zkouší zábavnou pyrotechniku, takové ty bouchací sirky. Když jsem přišla na balkon, tak jsem viděla přijíždět policejní auta," uvedla žena z přilehlého panelového domu. 

Případ si převzala teplická kriminálka.