Je podezřelý, že v noci ze středy na čtvrtek v teplické herně přepadl obsluhu, muže měl zezadu chytit do „kravaty" a následně po něm požadoval, aby mu vydal peníze z pokladny. Z té měl nakonec odcizit několik desítek tisíc, ke kterým si ještě „přibral" dva mobily a z místa činu utekl.

Policisté ale lupiče na základě popisu ještě téže noci zadrželi i s částí odcizené hotovosti, ze které už stihl pár tisíc prohrát v automatech.

UDAL SE, ABY MĚL KDE SPÁT

Muže totiž pár hodin před loupeží vyslýchali na služebně, kam se sám dostavil s přiznáním, že v práci odcizil tržbu, a když policisté od přepadeného z herny uslyšeli popis pachatele, plně se shodoval s oblečením a vizáží muže, který po výslechu ze služebny odešel.

Když se ho pak kriminalisté u výslechu ptali, proč hernu přepadl, jeho vysvětlení bylo zarážející. Večer se šel udat, protože se domníval, že ho policie zavře a on bude mít kde spát. Když se tak nestalo, rozhodl se, že provede něco závažnějšího a šel loupit.

Z důvodné obavy, že zoufalý muž by mohl na svobodě dále pokračovat v trestné činnosti, poslal vyšetřovatel státnímu zástupci návrh k podání podnětu na vzetí obviněného do vazby.